zmizení obrany

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13080

Host
Ahoj,
čas od času mi zmizí obranná armáda, tedy přesněji řečeno, žádná z jednotek není označena jako obranná.
Vašek
 

Henzisek

Znalec
Jak často? Kdy naposled? Jaký svět?

Bohužel z takto popsané situace si nedokážu ověřit. Případně doporučuji na support.
 

Arthoris

Odborník
JJ, u nás si na to taky jeden člen stěžoval, že prý mu občas zmizí zvolená obranná armáda.
 

DeletedUser13080

Host
Obrana mi občas zmízí na každém světě. vím o tom i od dalších lidí. Statistiku si nevedu, ale asi to stejně označíš "neni cyhba" jako tu předeškou, takže je to jedno ne?
 

DeletedUser11297

Host
Koukám člověk se nezavděčí. HENZIS se ti snaží pomoci navigací na support a ty z toho snad budeš ještě uražený.
 

DeletedUser12151

Host
Obrana zmizi jedine proto, ze je pouzijes v boji a oni ti zdechnou a uz je zpet nepriradis k obrane po narekrutovani? Nebo je das do obrany? Jinak se mi to za celou dobu hrani nestalo :) mas oznacene nezavisle a zavisle jednotky?
 

Henzisek

Znalec
Obrana mi občas zmízí na každém světě. vím o tom i od dalších lidí. Statistiku si nevedu, ale asi to stejně označíš "neni cyhba" jako tu předeškou, takže je to jedno ne?

Omlouvám se ale jak sem psal nedokážu si chybu replikovat, pokud není k ní více napsáno (viz vzorová chyba).
Pokud napíšeš na support jsme schopni dohledat více. Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru