Zmizení zpráv

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9628
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9628

Host
  • Svět: A
  • Prohlížeč a verze: Google Chrome 36.0.1985.143m
  • Popis chyby: Po odepsání na některou zprávu se zprávy v poště posunou, ale tím se překryje první zpráva v druhém zásobníku a není tak vidět ta původní
  • Screenshoty: Viz níže
  • Jak často se chyba vyskytuje: 1-2x za den, záleží, jak moc odepisuju ve zprávách
  • Detail chyby: Viz popis...
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano

Před restartem - zabugovaný
ip6vtc.png



Po restartu - fixlý
257jfyq.png



Zprávy jsem očísloval podle stavu po restartu, a dělá problém zpráva 5, která se překryje zprávou 1 (na kterou jsem odepisoval původně), bohužel nemám screenshot před napsáním zprávy. Kdyžtak mohu po soukromý zprávě poslat obrázky bez rozmazání, aby to bylo více vidět.... ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9628

Host
Ano, to jsem udělal nedávno, když mě to otravovalo, a včera se mi to stalo opět. Ale koukám, že to asi nikdo neřeší :) Ještě že na tý betě jsou aktivnější v tomhle...
 

DeletedUser

Host
Zkuste ještě vyměnit prohlížeč.
Vím, že google takto občas zlobí.
 

DeletedUser9628

Host
Vyměňovat prohlížeč vážně nebudu, to už to radši budu ignorovat, i když z hlediska programátorského - jak může mít vliv prohlížeč na flash, to teda nevím.
23ve0l4.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Nemusí se měnit. Můžou být v počítači oba.
Jen zkusit zapnout hru přes jinej.
 

DeletedUser9061

Host
Mě se to také dříve stávalo, ale vymazal jsem cookie a cache + vyměnil prohlížeč → a vše je OK.
 

DeletedUser9628

Host
To beru, že by to třebas na jiném prohlížeči fungovalo lépe, ale už zde mám tolik vývojářských doplňků, že to kvůli hře měnit nemůžu, tak snad to zabere ostatním :) Ale stále si myslím, že změna prohlížeče není řešení... Stávalo se to i mým cechovníkům, jaký prohlížeče mají, to bohužel nevím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru