Značka vybraných dia v opakovacích úkolech

traktorista

Odborník
Současný stav: Žádná značka není
Nápad: Jak všichni víme, z opakovacích úkolů 1x můžou padnout i dia. Bohužel nikde není zda už padly, takže hráč může snadno zapomenout za který už je nedostane. Navrhuji tedy, aby tam byla nějaká drobná grafická značka, která by říkala- tady už jsi je holenku vybral, další nedostaneš. A naopak tam kde by nebyla by motivovala jí získat že jo : ).
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Jojo, zkoušel...
 

dudasek

Znalec
jako že tam,kde ti padnou dia by jsi dostal puntík a už by jsi jel si vybíral opakovačky bez značky?
Asi by to nikomu moc nevadilo,ale proč zatěžovat systém?za mně:

NE
 

DeletedUser12887

Host
Tak u těch opakovacích to padne většinou jako první po dokončení řady nebo hned ze začátku, ale ruku do ohně bych za to nedal.

Jasně už bych další nedělal protože to je dost nákladné :)
PRO
 

traktorista

Odborník
jako že tam,kde ti padnou dia by jsi dostal puntík a už by jsi jel si vybíral opakovačky bez značky?
Asi by to nikomu moc nevadilo,ale proč zatěžovat systém?za mně:

NE

Systém si to musí pamatovat aby dia zase nedával, takže grafická značka by myslím už tak náročná nebyla. A spíš naopak, stejně jedu opakovačky, které se plní nejjednodušeji že jo. Ale vidět že někde nemám vybráno, motivovalo by mě to odškrtnout si.
 

DeletedUser13598

Host
Co to jsou OPAKOVACÍ ÚKOLY?

Rozveď to trochu víc, protože to co tu píšeš mi přijde, že se bavíš o Denních úkolech a v těch jsem ještě Dia jako odměnu neviděl.
 

Svatej

Legenda
Opakovací úkoly jsou úkoly ve hře nazvané "Opakující se úkol"
viz
Kp0p.png


Odměna za ně je vždy "náhodná odměna" (odměny podrobně rozepsané na WIKIA)
 

dudasek

Znalec
Klidně PRO..ale malá nápověda existuje už teď..pokud ti z opakovačky padnou medaile tak jsi z ní už diamanty vybral
mě padají mince,kladiva,plánky,medaile-ale dia snad jednou za 100-1000 splněných...medaile vidím docela často-diamanty už si nevzpomenu-tuším,že jsem je jednou zahlédl...je pravd,že jedu :věnuj fp,shromáždi mince,shromáždi kladiva a zbytek mě nezajímá...
 
diamanty ti padnou jen jedinkrát z každého typu úkolu v dané éře ve které jsi. To znamená, že pokud ti jednou padly diamanty např. za úkol "vynalož body", tak znovu ti z něj už nepadnou, dokud nepostoupíš do další éry. A pak ti z toho typu úkolu padají místo diamantů medaile. Takže pokud točíš jen ty 3 úkoly, o kterých jsi psal, tak dostaneš diamanty jen 3x za celou dobu co budeš v éře, ve které teď jsi. A pokud ti ve všech těch třech typech úkolů, které plníš padají medaile, znamená to, že diamanty už jsi v nich dostal.
 

d arvit

Odborník
přesně, z každého opakovacího úkolu padnou dia pouze jednou v dané éře
a z proto navrhuje tu značku aby bylo vidět kde jsou ještě možný a kde ne, většina dělá jen část opakovacích úkolů a diamanty jim ve zbylých ještě leží..

PRO
 

jaromires

Dopisovatel
Jelikož Dia stejně nikdy nepadají tak sem zásadně PROTI.:)Příběh? Denní? Událost? Nikdy sem si nevšiml že by nějaké Dia padli.:)
 

Dan 77

Veterán
Jaromires: Vážně? A v jaké fázi hry jsi??
V příběhových/povinných úkolech každého věku lze získat diamanty, v nepovinných každého věku někdy taky (ale jimi se tento návrh nezabývá!), v denních výzvách diamanty získat nelze a v eventových úkolových řadách jak kdy (u dlouhých eventů jako tento letní nelze, v krátkých eventech typu historická okénka a speciální události v dřívějších letech padaly diamanty za splnění úkolu často). No a když dojdeš na konec nějaké éry s výzkumem, dokončíš veškeré nepovinné úkoly a nepůjdeš do dalšího věku, i když tě k tomu příběhový úkol bude tlačit, naskočí ti tzv. opakující se úkoly - o nich je přece řeč.


Dudasek:
V každém opakovacím úkolu v opakovacích odměnách dostaneš přesně jednou dia. Jde jen o to označit ze kterých už jsi dostal. Jak zjišťuju jsou i hráči kteří to neví a diví se že opakují a už nic.
... netřeba víc dodávat, hlavně v tom odkazu je už všechno zmíněno.
 
Nahoru