Znemožnění na nějakou dobu klikat na Pomoc při posunu lišty sousedů/cechu/přátel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12655
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12655

Host
  • Svět: Dinegu
  • Prohlížeč a verze: Chrome, verze nevím.
  • Popis chyby: Když chci pomocí tlačítka Pomoc namotivovat/zušlechtit sousedy, spolucechovníky nebo přátele, tak při každém posunu doleva či doprava (a je jedno, jestli o jedno pole, pět polí či na konec seznamu) dojde k zešednutí jak ikonek záložek, tak všech tlačítek Pomoc i Pozvat. Po relativně dlouhé době (+- 20 sekund, někdy i víc) se tlačítka aktivují a zežloutnou a jde na ně klikat. Při každém dalším posunu však musím čekat těch asi 20 sekund. Nebojuji, proto se chyba netýká posunů po boji. Záložky i tlačítka zešednou i když na Pomoc ani nekliknu. Stačí jen posunout lištu.
  • Screenshoty: nemám
  • Jak často se chyba vyskytuje: Posledních několik dní permanentně
  • Detail chyby: viz popis chyby. Naklikat takhle pomoc 75 sousedům, 65 spolucechovníkům a ještě několika přátelům tak trvá neskutečně dlouho. Klikat to přes seznam aktivit v radnici sice jde, ale to nepomůžu všem a pak v tom mám binec.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano, našla sem tu jen skákání na začátek seznamu. Tuhle chybu jsem tu nenašla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
Ahoj bohužel je to záměr našich tvůrců ale i přesto souhlasím aby se jim to to reportovalo jako chyba.Tudíž potvrzuji (je to otravné a navíc krok zpět)
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,
je nám líto, že máte problém se hrou.
Opravdu jsou tlačítka deaktivovány tak dlouhou dobu? Jelikož normálně to trvá přibližně 3-5 sekund.
Zkuste případně vymazat cookie a cache. Kdyby ani tento krok nepomohl, zkuste v jiném prohlížeči.
Pokud nepomůže žádná z těchto možností, napíšte nám prosím znovu. Děkuji
 

DeletedUser8622

Host
N/Z

nepomáhá "nic"..a i těch 3-5 sec. je dlouho..((
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Je to bohužel takto nastavené. Každopádně je to lepší, než po každé motivaci rolovat lištu od začátku. Nebo se mýlím?
 

DeletedUser12529

Host
Upřímně, těch 5 sekund zdržení je na mě tak hodně času, že jsem přestal motivovat sousedy. Hraju všechny 4 CZ světy + BETU, na každém světě přes 100 lidí, mezi každými 5 motivacemi jedno posunutí (což je přes 20 posunutí na jednom světě), tedy dohromady 100 posunutí. Pokud 100x budu čekat 5 sekund, dohromady strávím na motivacích o 500 sekund denně více, což je přes 8 minut, vzhledem k tomu, že jsem psal, že lidí mám na motivaci přes 100, myslím, že můžu s klidem napsat 10 minut. Navíc se mi občas stává, že kliknu v domnění, že lišta už se zaktivovala a čekám na provedení pomoci a ono nic, protože lišta ještě dojížděla. Těch 10 minut je jen čistý čas posuvů, ve skutečnosti jsem se zhruba ze 40 min. dostal na více než hodinu, nehledě na to, že to samotné motivování mě ani nebaví, protože prakticky jen čekám.
 

DeletedUser2059

Host
Já musím jedině potvrdit. Už jsem si odvykl navštěvovat města hráčů a zvykl si na super rychlé tlačítko pomoc. Nicméně teď, když se lišta posouvá, mě tato funkce zdržuje. Nevím zdali to má být chyba, každopádně 3 až 5 vteřin je rozhodně extrémní. Doufám, že to bude napraveno.
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj já to také mohu jen potvrdít a bohužel u mě to je někdy až 15 vteřin a to je fakt extrém ale tím že to je šedé to tlačítko pomoc tak to neumožní ani vlést k hráči do města a beru to jako chybu
 

DeletedUser11474

Host
U mě je to tak 1-1,5 vteřiny. Ale jelikož klikám Pomoc přes historii v radnici, tak mě ani ty necelé 2 vteřiny nijak nebrzdí. V průměru mám 80x M/Z a odklikané to mám za 2,5 minuty =)

A pokud bych chtěl naklikat cech, sousedství a přátele, tak i při maximálních počtech (80 avatarů v sousedství, 80 avatarů v cechu, 160 avatarů na liště přátel) se dostanu celkem na (16+16+32) 64 posunů lišty a při 2 vteřinách čekacího času, je to 128 vteřin, tedy 2 min 8 sek čekání. To mě rozhodně nijak neomezuje, zvlášť, když není nutné motivovat/zušlechťovat ručně jako dřív. Ale chápu, že když někdo musí čekat 5 (15) vteřin, tak to celkem má 320 (960) vteřin a to už je 5 min 20 sek (16 min 0 sek) jenom čekání. Pak ještě samotné klikání a hýbání myší. Dejme tomu, celkem 10-12 (20-22) minut času? A jak dlouho že komu trvala ruční M/Z v takovém počtu (317) hráčů? Tři čtvrtě hodiny? Hodinu? Déle?

Troufám si říci, že od zavedení Pomoci se mnohonásobně zvýšil počet M/Z, protože to nestojí tolik času, jako dřív. Buďme rádi, že je tam Pomoc a lišta se nikomu nevrací, kam nemá.

Nicméně, jelikož nám to čekání netrvá všem stejně, není to jen hrou. Zcela určitě na to má nemalý vliv také výkon procesoru, prohlížeče, operační paměti a kvalita internetového připojení (modem, router, kabel nebo wifi signál nevyjímaje).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru