BUDOVY Zobrazení bonusů velkolepek v mobilní aplikaci

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem fmash-, 14. úno 2019.

1. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Současný stav: bonusy velkolepek, které mají omezený počet aktivací (dynamika, kraken...) se dají vybírat pouze naslepo, nebo počítat
    Nápad: zobrazovat je (v browser verzi to jde na ploše), například na ploše, nebo i v radnici
    Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: skutečnost, že to chybí, se prolíná mnoha příspěvky. Je to podobně markantní a přitom snadno řešitelný nedostatek, jako je nezobrazení času produkce velkolepek.

Dynamika, Kraken, předpokládám i Voyager a Himeji a možná i další budovy, mají proměnlivý počet aktivace svého bonusu v závislosti na levlu budovy. Na telefonu nemám šanci odhadnout, jestli mi, případně kolik, ještě zbývá možností. (Neberu argumenty, že mám udělat všechno najednou a počítat.)

Pokud by místo vpravo nahoře pod počtem diamantů, kde je například dnes tlačítko s možností akční koupě, obsahovalo rozklikávací nabídku se zobrazením bonusů, nezabíralo by to prakticky žádné místo, ale užitná hodnota aplikace by se opět výrazně zlepšila.
    Alternativní umístění by mohlo být v radnici v přehledu navýšení.

Naposledy upraveno: 3. bře 2019
    Dennis Bergkamp, petrpivoj, lenadam a 2 dalších za toto poděkovali.
  2. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
  3. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    Klidně PRO, chtělo by to vědět i za jak dlouho je hotová výroba ve Velkolepkách

4. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    viz
    To je samostatné téma, myslím i nápad již předaný vývojářům.
    (A ano, nikdo nechápe, proč je taková elementární věc dosud přehlížena.)

Mrtvejmagor za toto poděkoval.
  5. Spinek59

Spinek59 Dopisovatel

Registrace:
    23. dub 2016
    Rozhodně PRO, ale je to to samé proč nejde sběr udělat najednou na mobilu jako jde na PC. Docela by mne zajímalo, z jakého důvodu tyhle věci které se v požadavcích hráčů neustále opakují neudělají :-(

6. trojan1673

trojan1673 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    31. říj 2012
  7. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    Protože Aplikace jen dodatková platsforma pro hru, nikoliv plnohodnotná hra

8. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Tato informace se tu nedávno objevila, ale vzhledem k (předpokládané) monetizaci mobilní aplikace ji považuji za přinejmenším zastaralou a již neplatnou. Vzhledem k možné přidané hodnotě navrhované a masově žádané funkce/funkcí je to také argument, který nelze označit jinak, než jako neplatný.

Dan 77 a Mrtvejmagor za toto poděkovali.
  9. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    Chápu, že se jim nechce přidávat do aplikace složitosti typu CvC. Ale zobrazení času nebo hromadný výběr mi nepřijde příliš složité...

Dan 77 za toto poděkoval.
  10. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
  11. lennyd

lennyd Turista

Registrace:
    29. říj 2017
    Já bych to i chápal. Tvůrci mobilní aplikace nyní drží krok s tvůrci hlavní aplikace (tzn. co je implementováno do webu, je i v mobilní aplikaci - vikingové, přestavba, atd). A tudíž jim nezbývá moc času dodělávat věci minulé (tzn. ty, které byly dřív jen na webu a na mobilu ne)...

12. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Na to jim nezbývá čas už roky. Když byla jen prohlížečová verze hry, nezbýval jim čas na podobné "drobnosti" taky celé měsíce nebo roky, než to přidali nebo opravili. U vývojářů FoE prostě klasika. ;)

fmash- za toto poděkoval.
  13. lenadam

lenadam Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    16. pro 2016
    Rozhodně PRO

14. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
  15. King Estet I

King Estet I Komentátor