Zobrazení bonusů velkolepek v mobilní aplikaci

Dědeq

Znalec
Současný stav: bonusy velkolepek, které mají omezený počet aktivací (dynamika, kraken...) se dají vybírat pouze naslepo, nebo počítat
Nápad: zobrazovat je (v browser verzi to jde na ploše), například na ploše, nebo i v radnici
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: skutečnost, že to chybí, se prolíná mnoha příspěvky. Je to podobně markantní a přitom snadno řešitelný nedostatek, jako je nezobrazení času produkce velkolepek.

Dynamika, Kraken, předpokládám i Voyager a Himeji a možná i další budovy, mají proměnlivý počet aktivace svého bonusu v závislosti na levlu budovy. Na telefonu nemám šanci odhadnout, jestli mi, případně kolik, ještě zbývá možností. (Neberu argumenty, že mám udělat všechno najednou a počítat.)

Pokud by místo vpravo nahoře pod počtem diamantů, kde je například dnes tlačítko s možností akční koupě, obsahovalo rozklikávací nabídku se zobrazením bonusů, nezabíralo by to prakticky žádné místo, ale užitná hodnota aplikace by se opět výrazně zlepšila.
Alternativní umístění by mohlo být v radnici v přehledu navýšení.
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec

DeletedUser13620

Host
Rozhodně PRO, ale je to to samé proč nejde sběr udělat najednou na mobilu jako jde na PC. Docela by mne zajímalo, z jakého důvodu tyhle věci které se v požadavcích hráčů neustále opakují neudělají :-(
 

Dědeq

Znalec
Protože Aplikace jen dodatková platsforma pro hru, nikoliv plnohodnotná hra
Tato informace se tu nedávno objevila, ale vzhledem k (předpokládané) monetizaci mobilní aplikace ji považuji za přinejmenším zastaralou a již neplatnou. Vzhledem k možné přidané hodnotě navrhované a masově žádané funkce/funkcí je to také argument, který nelze označit jinak, než jako neplatný.
 
Tato informace se tu nedávno objevila, ale vzhledem k (předpokládané) monetizaci mobilní aplikace ji považuji za přinejmenším zastaralou a již neplatnou. Vzhledem k možné přidané hodnotě navrhované a masově žádané funkce/funkcí je to také argument, který nelze označit jinak, než jako neplatný.
Chápu, že se jim nechce přidávat do aplikace složitosti typu CvC. Ale zobrazení času nebo hromadný výběr mi nepřijde příliš složité...
 
Chápu, že se jim nechce přidávat do aplikace složitosti typu CvC. Ale zobrazení času nebo hromadný výběr mi nepřijde příliš složité...

Já bych to i chápal. Tvůrci mobilní aplikace nyní drží krok s tvůrci hlavní aplikace (tzn. co je implementováno do webu, je i v mobilní aplikaci - vikingové, přestavba, atd). A tudíž jim nezbývá moc času dodělávat věci minulé (tzn. ty, které byly dřív jen na webu a na mobilu ne)...
 

Dan 77

Veterán
Na to jim nezbývá čas už roky. Když byla jen prohlížečová verze hry, nezbýval jim čas na podobné "drobnosti" taky celé měsíce nebo roky, než to přidali nebo opravili. U vývojářů FoE prostě klasika. ;)
 
Nahoru