Zobrazení počtu budov které vlastním

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16209
  • Vytvořeno

DeletedUser16209

Host
Pro lepší orientaci ve hře bych doplnila v "záložce výstavba" u budov, počet budov které hráč vlastní. Urychlí to orientaci při stavbách nových budov a výzkumu.
 

DeletedUser12887

Host
Jasně takže třeba 150 budov z expedice viz. tvar starověku apod..
Nicméně asi chápu počet budov na zástavbě města
Třeba může být i kovář 50 kováren atd...

Já bych třeba uvítal po té co zadam výrobu abych rovnou viděl kolik budu moct získat a o co přijdu když budu muset posílat loď.
Samozřejmě všechno za předpokladu že o nic nepřijdu třeba tim že mě někdo něco vyrabuje.
Nicméně základní informace kolik má výtěžnost město by být taky mohla

Pro upřesnění loď na MT ale zároveň loď která se třeba posílá od doby ledové a ponorka od doby oceánske..Aby se to nějak nepletlo třeba s lodí na mapě koloniální a do ameriky průmyslové pak zpátky do Evropy atp..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Což o to chápu ale jako přímo v tom městě nebo v inventáři?
Pokud to chápu správně podle toho co píšeš jako v nabídce staveb kde mám několik desítek možností na konci výzkumu nevím jak to přesně využít.
Nicméně jako proti nejsem o číslo víc nebo míň v pohode
 

DeletedUser17386

Host
Toto téma jsem hledal dlouho, a velice se mi líbí.
Já bych navrhoval dát tuto informaci JEN na budovy v menu "Nabídka staveb" a to do tzv. Info bubliny. Co se zobrazí po najetí myši na danou budovu.
Třeba u VB se tam zobrazuje bud její úroven ( je-li postavena), nebo požadované suroviny na její stavbu (není-li postavena).
Takže proměnné bublinky už existují.
A nahoře, za názvem Budovy místo je, tak tam by se to vešlo.
Viz obrázek :
pocty budov.png

Např mě vyskočil úkol, měj všechny výroby z té a té doby, i když už jsem o cca tři doby dál. A identifikovat co nemám (nestavěno pro chybějící zdroj vstupní suroviny), byl dost velký oříšek. Stejně jsem postavil něco dvakrát a něco chybělo .
Podobné budovací hry mám rád, a tato informace tam nechybí.
 

Svatej

Legenda
Lze zjistit přes mód rekonstrukce a funkci "umístit vše do dočasného skladu" Nicméně v momentě kdy má člověk velké množství stejné budovy jen rozdílného věku už to je obtížněší zjistit.
PRO
 

DeletedUser17617

Host
jsem PRO něco takového
bral bych aby u každé otevřené stavby bylo takto napsáno kolik jich máme - ve městě / v inventáři
a možnost jednoduchého výběru zda chci stavět novou / z inventáře
aniž bych pro ni musel do Inva chodit
 
Nahoru