Zobrazení počtu relikvií

Alesio84

Nováček
Současný stav: Když se objeví relikvie na mapě expedice, soška se zbarví, ale není zde počet relikvií
Nápad: Přidat ke zbarvené sošce číslo ukazující počet relikvíí, např. když se objeví relikvie v mlze a nemůžu ji zatím sebrat, tak při postupování se může objevit další relikvie v oblasti, kde jde vzít, ale podle barevné sošky bez čísla to nepoznám, že jsou tam dvě a musím zkoušet projet oblast
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
NE
 

dudasek

Znalec
mě štve,že ti to na konci 1,2,3 nabízí pokračovat do dalšího levlu,ale nevyzvednuté relikvie tě nepustí,takže ta nabídka dalšího kola jen zdržuje...a ubírá ti třeba čas,co jsi si předplatil v krčmě...ta časomíra na 4 pokus by se hodila...kde je nápadu konec?
 

Svatej

Legenda
Pomohlo by to spíše slabším hráčům, ale principiálně na tom nevidím nic špatného. Takže PRO
 

Alesio84

Nováček
mě štve,že ti to na konci 1,2,3 nabízí pokračovat do dalšího levlu,ale nevyzvednuté relikvie tě nepustí,takže ta nabídka dalšího kola jen zdržuje...a ubírá ti třeba čas,co jsi si předplatil v krčmě...ta časomíra na 4 pokus by se hodila...kde je nápadu konec?
To je pravda, čas není vidět v režimu expedice
 

lenadam

Moderátor

Člen týmu
Pro (ve chvíli, kdy budou vyřešeny důležitější věci a chyby ve hře, tohle je jen malý bonbónek)
 
Nahoru