Zobrazení vkladu u VB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13678
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13678

Host
Po poslední aktualizaci se špatně zobrazují fb, vložené do VB, pokud jich je přes 100 a zápis je tedy na dva řádky. Horní i dolní část je ořízlá a v některých případech není poznat o jakou částku se jedná. Problém se vyskytuje na mobilu- android. Jen doplním, že se nejedná o špatně zapsanou částku, ale o nečitelnost předtím vložené částky, pokud jde o 100 a více fb.
 

DeletedUser14298

Host
Na mobilním zařízení udělali těch chyb více a už mě to opravdu ale opravdu přestává bavit!

Dobře, což se tyče počítačové verze tak je nějaký čas spuštěn její upgrade na beta serveru, kde je pak možný od hráčů nějaký zpětný feedback, ale na mobilním zařízení se mi zda že to netestují ani ti vývojáři!

Protože to sou tak směšné chyby, že mi zůstává rozum stát nad tím, jak si to společnost jako je INNO dovolí vůbec vpustit do světa .. VŽDYŤ TO JE HANBA!
 

DeletedUser13678

Host
A co tam bylo psáno dosud místo výzkumných bodů? Nevím proč to tedy měnili. I když si myslím, že tam "výzkumných bodů" bylo i předtím. Forge points si nevybavuji. Každopádně díky za nahlášení.
 

DeletedUser13620

Host
Totéž- kde to šlo dřív do nicku a dalo se to blbě přečíst tak to teď dali na řádky a horní polovina číslice není vidět vůbec. :-( Přhodil jsem 60 fb a od tý stovky co tam byla předtím jsem to nepoznal . Vypadá to, že " aktualizace " na android vůbec netestují.
 

DeletedUser13620

Host
Aktuálně se mi to zobrazuje tak jako předtím to znamená u delšího nicku to je čitelný jen s lupou ale furt lepší než ty 2 ořízlý řádky. Ať tam dají .... VB, výzkumáků, nebo něco jiného čeština je bohatý jazyk, nebo ať to nechaj v angličtině pro jednou se nikdo nezblázní.
 

DeletedUser13678

Host
Čeština umí slova také zkracovat, takže třeba 100 výzk. bodů by také neměl být problém ;-)
 

DeletedUser13620

Host
To není snad ani pravda!!!!! Teď proběhla aktualizace a zase je to na 2 ořezaný řádky takže příspěvky nad 100 fb jsou nečitelný. Toho umělce co to dělá by měli povýšit!!!!!
 

DeletedUser13620

Host
Omlouvám se za velikost ale na tabletu to zmenšit neumím :-(
Hraju na tabletu Lenovo android 5.0.1 ale dělá to i na huawei y6 pro android 5.1
o7k6kj.jpg
o7k6kj.jpg
/SPOILER]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13678

Host
Jo, mám to stejné jako Seleukus. Bude to problém u androidu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru