zoomovaní v mapě CB a CVC - webová verze

Zdravim všechny, byl sem zarytý mobilní hráč a z důvodu nefunkčních CB bitev jsem zprovoznil PC a byl sem naprosto překvapen, že ve webové verzi nelze zmenšit mapu v CB a CVC, tak jak jsem byl zvyklý z mobilní veze. Mapa jak je moc zvětšená, tak je celá mapa absolutně nepřehledná a není vidět, že někde někdo útočí, když zrovna mapu nepřesunu do správného místa... Navíc samotné psouvání mapy je krkolomné a otravné. Myslím, že je to zajímavý návrh na úpravu, aby zprovoznili zoomovací tlačítko a šlo mapu oddálit, tak jak to funguje i ve městě a v mobilní verzi... s pozdravem Bujón
 

RTV4

Psavec
Zdravim všechny, byl sem zarytý mobilní hráč a z důvodu nefunkčních CB bitev jsem zprovoznil PC a byl sem naprosto překvapen, že ve webové verzi nelze zmenšit mapu v CB a CVC, tak jak jsem byl zvyklý z mobilní veze. Mapa jak je moc zvětšená, tak je celá mapa absolutně nepřehledná a není vidět, že někde někdo útočí, když zrovna mapu nepřesunu do správného místa... Navíc samotné psouvání mapy je krkolomné a otravné. Myslím, že je to zajímavý návrh na úpravu, aby zprovoznili zoomovací tlačítko a šlo mapu oddálit, tak jak to funguje i ve městě a v mobilní verzi... s pozdravem Bujón
Je to tak podle rozlišení, já mám 4k monitor a spíše by se mi hodilo přiblížení. :D
Můžeš využít přiblížení v prohlížeči (trošku to rozhodí grafiku, ale to zase tam nevadí); ctrl + kolečko myši.
 
Tim jen potvrzujes, ze by se i tobe hodilo zoomovani.. Jak plus tak minus. Ja potrebuju oddálit, zkousel sem jak pises zoomem prohlizece uz davno, ovsem u me se zmensenim mapy zmesi i popisy a to do necitelnych pismen, tak u me toto nepouzitelne. Ale diky za radu s rozlisenim, zkusim prenastavit cele rozliseni, jestli to pomuze. Ovsem moznost zoomu by byla univerzalni pro vsechny hrace
 

RTV4

Psavec
Tim jen potvrzujes, ze by se i tobe hodilo zoomovani.. Jak plus tak minus. Ja potrebuju oddálit, zkousel sem jak pises zoomem prohlizece uz davno, ovsem u me se zmensenim mapy zmesi i popisy a to do necitelnych pismen, tak u me toto nepouzitelne. Ale diky za radu s rozlisenim, zkusim prenastavit cele rozliseni, jestli to pomuze. Ovsem moznost zoomu by byla univerzalni pro vsechny hrace
j, jsem Pro.
 

Dobrodej

Komentátor
Pro, alespoň tak jako ve městě ve 3 stupních, plynulý zoom by situaci/hru asi zbytečně komplikoval.

PS: domnívám se, že v mobilní aplikaci to není věc hry (appky), ale samotného OS mobilu
 
Naposledy upraveno:

RTV4

Psavec
Pro, alespoň tak jako ve městě ve 3 stupních, plynulý zoom by situaci/hru asi zbytečně komplikoval.
Udělat zoom není zase tak nic složitého, ale souhlasím, že asi by nebylo úplně ok, mít lepší zoom na vedlejších věcí než na městě
PS: domnívám se, že v mibilní aplikaci to není věc hry (appky), ale samotného OS mobilu
To se domníváš špatně.
Navíc na mobilní aplikaci je "plný" zoom ve městě, ale v CB a CE není.
 

Dobrodej

Komentátor
Ale o zoom v CB a CE v úvodním námětu šlo, že v mobilu je a na PC nikoliv, proto má doměnka, která nepatřila na hlavní okno města.

Když jsem cca před rokem hrál v appce na iOS, tak si nepamatuju, že by to tam bylo jako vlastnost appky, ale mapa CB byla zobrazená celá po vtsupu do CB a zoom jsem dělal dvěma prsty jako jinde v iOS. Mimo to se nechám překvapit, jak to bude s přechodem na nový model CB, kde bude mapa jistě větší než dosud.
 

RTV4

Psavec
Aha, tak v CB a CE to jde i na mobilní verzi, jen jsem to ještě nepoužil. :D
Ale i tak si stojím za tím, že to není vlastnost OS, například okno eventu největšíš
 
Nahoru