Zpětná vazba na novinky v cechovních expedicích

DeletedUser13813

Host
Sorry, ale ztížení obtížnosti? Jako ok, ale v tom případě začněte zase zpátky dávat nějaké hodnotné odměny za zlaté a nefritové relikvie. To, co z nich padá už pár měsíců je buď fór, nebo jen hloupý vtip.
 

dudasek

Znalec
CE už pro hráče nad středověkem nepřináší žádné hodnotné ceny...už ani ceny z reliquií nejsou,co bývaly:tvář,brána,náměstí,ani teráska už nejsou nic,co by potěšilo...prostě zboží pro překupníka...
renovačka,uložení-občas se hodí...ty počty medailí(100)-víc dostanu na pár náhozech VB...20/50/100 zboží také už vysmrádlo-....jsme zmlsaní a vy nám ztížíte IV level?
už ani prestiž z CE neteče tolik jako z CB-pomalu to upadá a lidi zřejmě budou bourat pyramidy,protože o hraní,ani reliquie už prostě nebude zájem..
 

Thesseus

Znalec
Nejdůležitější údaj - kolik bude dávat bodů vylepšená terasa, chybí :)
A ještě jedna věc - bude to padat i z relikvií ve čtvrté obtížnosti nebo jen ze stanovišť?
 

dudasek

Znalec
edit: padalo to z reliquií,ale sady zmenšení tedy získáte po vítězství v bitvě nebo po úspěšném vyjednávání ve 4., nejtěžší úrovni CE.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser18090

Host
Pro hráče hrající delší dobu, kteří mají vysoký útok a obranu fajn, ale zvýšení obtížnosti 4. lvl pro hráče na nižší úrovni nic moc. Už teď většina cechů požaduje dokončení celé expedice, tedy 64 střetů, jsem zvědav jak to dopadne po zvýšení obtížnosti. Lepší by bylo přidat 5. lvl, bonusový, takový který se nepočítá do součtu v mistrovství cechů. Byl by dobrovolný a mohl by si ho odemknout každý hráč sám, po dokončení 4. lvl. Tak aby to nešlo z cechovní pokladnice, ať se každý rozhodne zda tento lvl dokončí nebo ne.
To Dudasek: Na 4 lvl máš jako odměnu diamanty, reklivie jsou pouze bonus. Taky ti ve 4. lvl nemusí padnout žádná.
 

DeletedUser16036

Host
Ok, takže jedna z posledních šancí, jak získávat nějaké ty diamanty zadarmo bude ztížena. Poslední dobou jich padá i z bonusových budov čím dál tím méně. Jen tak dále......... A co se týče vylepšení budov: kosmetické změny, které nemají pro hráče od středověku žádný význam.
 

Fotřík 1.

Komentátor
Oznamujete to s hrdosti? Strasne rad bych napsal, co si o tom myslim, ale bojim se, ze bych dostal ban. Mozna natrvalo.
Tym vyvojaru vi, jak jsou expedice popularni... tak se rozhodl je zneprijemnit. A nova vylepseni? Jen dalsi zbytecne krmivo pro starozitnika.
 

Elrrond

Turista
Proč ztížení? To jako fakt? Ty kteří začínají, s tím budou mít ještě větší problémy a časem je do 4 lvl vůbec nedostaneme, protože si budou pamatovat, že je to "těžké". A ty ostatní to bude bavit ještě méně. Tomu říkám krok špatným směrem. A ty odměny to nevyváží.
 

Kayro

Znalec
Proč ztížení? To jako fakt? Ty kteří začínají, s tím budou mít ještě větší problémy a časem je do 4 lvl vůbec nedostaneme, protože si budou pamatovat, že je to "těžké". A ty ostatní to bude bavit ještě méně. Tomu říkám krok špatným směrem. A ty odměny to nevyváží.
Ctvrty level byl od zacatku prezentovan jako velice tezky s tim ze ho nedohraje kazdy,urcite ne zacatecnici.Mozna to jen nahazuji zpatky na koleje.
 

d arvit

Odborník
tak za mě

vylepšení odměn vítám, je to fajn, jediné co bych tomu vytknul je že to přišlo tak o 1-2 roky dýl než mělo

vylepšení bran a tvář
í - ani dvojitá spokojenost to nezachrání a druhá hodnota neni dost zajímavá na to, aby se to vyplatilo stavět, mnohem radši bych ocenil kdyby něco spotřebovávalo lidi a spokojenost na oplátku za něco rozumného
kmenové náměstí, surek málo na takovou velikost a stejně jsou to jen surky, jsou potřeba jen 14 dní po nové éře ..
oltář - 12% je už hezké číslo ze 2 políček, jediný problém je že to je stále obrana a celý koncept obrany je tu k ničemu/zbytečný protože jejím vystavěním na gigantickou úroveň (menší nemá smysl) stojí denně víc než kolik případní útočníci získaji..
posvátná stráž - ani zdvojnásobení to nezachrání před obchodníkem
terasky - jestli to bude zvýšení na 12 co se tu proslýchá tak budou mít ještě nějaký smysl - otázka je jak často půjde získat vylepšení aby i tohle nezastaralo dřív než to někdo získá (jako svatyně a výstava umění)
zmenšení fontány - hlavní část celého vylepšení na kterou se já i ostatní farmáři těšíme nejvíc - jen opět se nabízí otázka v jakém množství to půjde získávat..

stále je z odměn potrava pro vetešníka, max. postavim pár terasovek pro galaxii a budu průběžně sbírat vylepšení

mnohem víc bych ocenil aktualizování odměn z relikvií - většina je fakt roky zastaralá, nebál bych se říci že od zavedení VB

expedice se dělají hlavně pro dia, jinak důvod nemaji..

nějaké ztížení jde mimo mě, možná pocítí rozdíl malí hráči ale déle hrající hráči si toho ani nevšimnou
 

DeletedUser17476

Host
pokud bude mít terasovka 12 ok...proč ne...ale pak začnou být v jasné nevýhodě a na nic pracně vybudované moštárny...co se tedy bude dít výhledově s nimi ? ....pokud se nezmenší nebo pokud nepujdou levlovat bez dalšího zvětšení tak budou na nic....jinak přesně jak se píše víše vše potrava pro překupníka...ale ta se hodí ))) ..,,,,a je velký fakt že by to chtělo nové odměny v relikviích ono dostat 25 surovyn je fakt výsměch...chtělo by to přidat DIA nebo fb navíšit..a dát nějaké lepší odměny celkově
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ladacert

Psavec
Já bych zavedl pojištění proti expedičním úrazům:D:D Jednou sem musel jet rychle abychom předběhli cech respektivně šéfka mě nahnala a jednou mě nevyšel pokus a musel sem utratit dia tak sem chtěl naštvaně bouchnout do stolu jenže mě sjela ruka a bouchl sem se do kulí:D:D
 
pokud bude mít terasovka 12 ok...proč ne...ale pak začnou být v jasné nevýhodě a na nic pracně vybudované moštárny...co se tedy bude dít výhledově s nimi ? ....pokud se nezmenší nebo pokud nepujdou levlovat bez dalšího zvětšení tak budou na nic....jinak přesně jak se píše víše vše potrava pro překupníka...ale ta se hodí ))) ..,,,,a je velký fakt že by to chtělo nové odměny v relikviích ono dostat 25 surovyn je fakt výsměch...chtělo by to přidat DIA nebo fb navíšit..a dát nějaké lepší odměny celkově
Mostarny zatim kazdy rok fugovali tak ze pridali1 rocne novy levl tak nezbyva nes doufat ze to udelaji zas jinak se stanou potravou vetesnika
 

Thesseus

Znalec
padá to z reliquií...proč proboha ze stanovišť??? zvyšuje ,takže minimálně +1:znáš INNO
Třeba proboha proto, že mi tyhle krámy, padají z obojího? Kde ses tu informaci dočetl?
Jinak 12 bodů jsem pochytil taky, já jen že tomu nevěřím :) příjde i to na INNO podezřele hodně, tak jsem to chtěl ofiko. Pokud jo, pak super krmivo pro Galaxu už i pro začátečníky!
 
Nahoru