Zpětná vazba na Hradní systém

DeletedUser

Host
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
No tím, že se snižuje cena, tak později budeš muset některé ty rychlé bonusy (třeba extra pokus) aktivovat víckrát, nebo volit dražší a déletrvající bonusy, jak už @NoVa zmiňoval. U hradu lvl. 1 to 1 % ještě nepoznáš, ale třeba kolem lvl. 10 těch 10 % může být hraniční.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
hradní vyjednávání je opět jen o diamantech
To mi není jasné, vyjednávat se dá třeba expedice, nebo speciální suroviny na mapě za stejných podmínek jako doposud. Možná jsem hloupej a nějakou machinaci pro tahání diamantů jsem při vyjednávání přehlídl, pak bych byl rád, kdybys na ni upozornil, a to nejen mě, ale i ostatní hráče.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

majk1a

Komentátor
já třeba nejsem schopna vybojovat 4 kolo expedice, musela bych vyjednávat, tím, že získám nějaké hradní body a stále nevím k čemu jsou, hledala jsem i na wiki foe
 

Gorwor

Dopisovatel
To mi není jasné, vyjednávat se dá třeba expedice, nebo speciální suroviny na mapě za stejných podmínek jako doposud. A všechny vyjednávání dávají ty hradní mince, nebo co to je, a to až do vyčerpání (každé další vyjednávání dává o dvě mince míň než předchozí). Možná jsem hloupej a nějakou machinaci pro tahání diamantů jsem při vyjednávání přehlídl, pak bych byl rád, kdybys na ni upozornil, a to nejen mě, ale i ostatní hráče.
A o tom psal - on je totiž podstatný rozdíl mezi vyjednáváním v expedici a jinde. Protože v expedici se dá dokoupit za pár stříbrných v krčmě bonus 1 pokusu, jinde to stojí diamanty.
 

RTV4

Psavec
A o tom psal - on je totiž podstatný rozdíl mezi vyjednáváním v expedici a jinde. Protože v expedici se dá dokoupit za pár stříbrných v krčmě bonus 1 pokusu, jinde to stojí diamanty.
kde jinde vyjednáváš, krom max denních/eventových úkolů, kde když je to těžší máš ten 1 pokus z krčmy navíc zdarma už započítánej? (Tj. někdy máš 4 pokusy)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Přidám sem doplnění k nákupu předmětů ve starožitnictví - je zde limit 6 zakoupených předmětů v obchodě za den ze kterých lze získat body, příklad - když koupíte všech 6 vystavených předmětů tak po obnovení za diamanty už další předměty body neudělí, pokud třeba jen 3 tak po obnovení body dají první tři zakoupené předměty; a ve spolupráci s capshort je nyní toto info také dostupné na příslušné fandom wiki stránce.
 
Je rozdil mezi vyjednavanim a vyjednavanim :)
Kdys vyjednavate treba v expedicich pocita se to ale kdys vyjednavate sektor treba na mape uzemi tak se to nepocita bacha na to :)
 

DeletedUser

Host
Na mapě území jsem nezkoušel, ale tam je to spíše koupě území než vyjednávání
Bylo myšleno vyjednávání speciální suroviny ve Vesmírných dobách, ale už jsem taky přišel na to, že od tama člověk body nezíská. Velká škoda.

Update: počítá se vyjednávání i od tama. Já asi hodně vyjednávám, bo jednou se mi to tam ukazuje, pak zase ne (asi protože už mám pro ten den vyjednáno), pak jsem z toho zbytečně zmaten a 10krát se na fóru opravuju. Možná by bylo fajn místo zmizení ikonky s hradními body, ikonu ponechat a napsat do ní něco ve stylu "Pro dnešek již máš vyjednáno/vybojováno.", nebo "+0 bodů".
 
Naposledy upraveno moderátorem:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
U vyjednávání sektorů na mapě území jde spíše o "zakoupení" než vyjednání, z těch hradní body nedostaneme. Z vyjednání ať už u denní výzvy, expedice, cechovních bitev, speciálních rud na mapě území i z minihry osady Japonců to body udělí.
LikX3ZZ.gif
 

Trosman

Dopisovatel
Ne, není to chyba. Uvedený počet bodů je kombinace bodů za velký střet dané úrovně + body za boj či vyjednávání. Toto se tedy zobrazuje jen na velkých střetech v expedici, u vyjednávání či boji je mimo velký střet uveden počet bodů přímo v okně vyjednávání nebo v bitevních výsledcích po boji.

Kdykoliv mám vyjednávání, tak je napsáno, kolik hradních bodů dostanu, pokud uspěju. U bitvy tato informace před bitvou ale chybí. Neni to chyba?

A otázka: Zobrazuje se někde, kolik dostanu za další bitvu nebo vyjednávání přímo v okně hradu nebo tato informace tam zatím neni?
 

Trosman

Dopisovatel
U vyjednávání sektorů na mapě území jde spíše o "zakoupení" než vyjednání, z těch hradní body nedostaneme. Z vyjednání ať už u denní výzvy, expedice, cechovních bitev, speciálních rud na mapě území i z minihry osady Japonců to body udělí.
LikX3ZZ.gif

Když se počítají i Japonci, počítá se i bitva v Egyptě, která se třeba do denní výzvy nepočítá?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
U bitvy tato informace před bitvou ale chybí. Neni to chyba?
Je to tak, namísto před se to zobrazuje až po bitvě. Nedokážu odhadnout proč tomu tak je když u vyjednávání je to hned přímo po jeho zahájení, dávalo by to větší smysl, ale jelikož to sděluje udělené body tak to chyba nebude.
c5MFRAv.jpg

A otázka: Zobrazuje se někde, kolik dostanu za další bitvu nebo vyjednávání přímo v okně hradu nebo tato informace tam zatím neni?
Přímo v oznámení je napsané:
Prozatím si to musíte pamatovat, žádný přehled ke zobrazení není. Pokud začínáte bitvu nebo vyjednávání, hra zobrazí, kolik hradních bodů za vítězství dostanete. Pokud se tam žádné body neukazují, už jste 15 bitev/vyjednávání dokončili.
...tedy zatím žádný takový ukazatel není.

Když se počítají i Japonci, počítá se i bitva v Egyptě, která se třeba do denní výzvy nepočítá?
Ano, počítá.
BG1dsxs.png
 
Nahoru