Zpětná vazba na nové úrovně v Hradním systému

d arvit

Odborník
tohle mohlo klidně rok počkat, místo toho bych radši uvítal nějaké vylepšení v krčmě nebo změnu u vetešníka, přijde mi že se do hry zavádí spousta nedotažených věcí a nevěnuje se pozornost již existujícím věcem které by pozornost vyžadovali a hráči by to spíše ocenili.

P.s. jsem zvědavý kde nám přibyde stavební místo - nová doba a tohle rozšíření už nepokryje to co zbývá
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
P.s. jsem zvědavý kde nám přibyde stavební místo - nová doba a tohle rozšíření už nepokryje to co zbývá
Pokryje, v současné době má hráč ve Venuši po zakoupení všech dostupných rozšíření, i těch za diamanty, pořád k dispozici 3 rozšíření, což přesně vychází na dodatečná rozšíření z Hradu. S novou érou přibydou další, jestli jsem správně počítal co na betě nedávno rozšiřovali plochu města pro příchod jupiteru tak bude ve městě navíc 68 rozšíření.
 

d arvit

Odborník
na betě nejsem, proto jsem zvědavý kam ty rozšíření daji, když už jsme víceméně nadoraz, okolo jsou vody nebo budovy, nějaké foto z bety??
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Lehce rozšířili mapu města aby se udělalo dostatek místa, ve spoileru červeně nově přidaná rozšíření.
overlay.jpg
Dál se prosím držme téma nových úrovní Hradu. :)
 
Nové úrovně mě určitě potěšily, díky za ně Jen pokud mohu, tak nová věž hradu se mně moc nelíbí
vypadá jako Observatoř a celkový vzhled hradu už prostě s ní není tak pěkný a i avatary se mně zdají všechny stejné.
Tak spíš jen ta vzhledová stránka, jinak super:)
 
Za mě úplně k ničemu... Upřímně by mě zajímalo, kolik hráčů toto již využije (teda věřím, že pár určitě ano, ale...) Jak již bylo psáno – pořád něco nové, ale "údržba" již zavedeného 0, téměř čistá 0... Třeba krčma by si něco nového zasloužila a jistě by to využilo mnohem více hráčů.
 

zderos

Komentátor
Rozšíření hradních úrovní je pozitivní o tom není pochyby, ale navýšení cechovních úrovní mělo mít přednost, nebo zůstanou na věky na stovce?
 
Jako hrad je v pohodě i když dávám za pravdu Hermesovi. Tákový hrad jsem ještě neviděl. V poslední době je krčma na nic . Nic kloudného nedává a body jsou na dvě věci. Svatyně znalostí - nevím jak ji chcete rozšířit aby byla zajímavá. Jinak bych řekl, že to je zbytečná budova. Avatary máte pořád na stejný brdo . A hlavně je skoro 9:30 a upgrade nikde.
 

d arvit

Odborník
nevim kam tak spěcháš, úroveň 16 nebudeš ještě dlouho potřebovat :cool:
  • pro dosažení maximální úrovně (15) je zapotřebí celkem 1.039.500 bodů
...body se (při současném stavu) dají získat v následném množství:
  • za prvních 15 bojů a vyjednávání denně (každé zvlášť ale stejným způsobem), začínající na hodnotě 30 a s každým dalším klesající o 2 body, tedy 2x240, neboli 480 bodů
  • za dokončení velkých střetů v expedici, s vyššími úrovněmi udělující více bodů - pro úroveň I. 15 bodů, II. 30b, III. 45b a IV. 60b, tedy 600 bodů za celou expedici, v přepočtu na den 85,7 bodů
  • za dokončení denní výzvy 100 bodů
  • za dokončení týdenní výzvy 700 bodů, v přepočtu na den 100 bodů
  • za výhru předmětu v aukci 30 bodů
  • za koupi předmětů v obchodě starožitníka - množství je závislé na ceně jednotlivých předmětů
  • za výběr denní truhly v hradu, která dává větší množství s každým dalším denním výběrem po max. 7denní (10, 15, 20, 25, 30, 35, 100) po kterém se resetuje na počáteční hodnotu, v přepočtu na den 33,5 bodů
  • skrze nákupy diamantů pomocí skutečných peněz (500 bodů / 1€*)
Realisticky tedy, pokud hráč splní vše výše uvedené (bez započtení koupě diamantů a transakcí ve starožitnictví, což je proměnná závislá jak na individuálním hráči tak na obdrženém množství bodů které v případě investice nelze přesně vyvodit, a z dlouhodobého hlediska pro značnou část hráčů neudržitelná) může očekávat příjem 799,2 bodů denně, což s ohledem na požadavek pro nejvyšší úroveň hradu dělá...

1.300 dní, neboli 3,56 let


...ve skutečnosti ale více, protože ne pokaždé bude mít hráč denně možnost splnit všechny možnosti nebo se vůbec do hry přihlásit. A pro představu, získání první významné novinky - slotů pro emisara a ve starožitnictví na lvlu 5, zabere za stejných podmínek 37,5 dní, takže se připravme a smiřme s tím že je tohle běh na dlouhou, hodně dlouhou, trať.

nechápu proč se zaměřují na něco co dlouho nebude potřeba než aby vylepšili něco co už je roky zastaralý..
 

d arvit

Odborník
z mé strany je docela zklamání že nová rozšíření nerozložili napříč všemi úrovněmi ale dali je na posledních 5 lvl...
 
Nahoru