Zpětná vazba na novinky v cechovních expedicích

Dan 77

Veterán
Turnajová část eventu ve skutečnosti poskytla jenom 1-2 úrovně z 12. Většina vylepšení byla v tréninkové části, kde bylo potřeba hrát na ty nejefektivnější hráče, abys co nejefektivněji přeběhl ta hřiště, tj. abys za dostupné omezené množství energťáků přeběhl hřišť co nejvíc + samozřejmě sbírat příhody v okolí města a dokončit úkolovou řadu.
 

Thesseus

Znalec
mícháš jabka a hrušky-sice taky ovoce,ale rozdíl tu je...
Aha, já myslel, že tohle jsi napsal Ty:

"tak ještě jednou padají ti po vyřešení/bojů z truhel na stanovištích tváře,brány.náměstí,ohně,terásky,studnice mládí...jinde ze stanovišť jinde než na konci 4 lvl?pokud ano piš na podporu a nahlaš chybu...podle mně je to blbost.... "

Odpovídám ano padají, už ve druhém. Co přesně kde míchám?
 

dudasek

Znalec
Turnajová část eventu ve skutečnosti poskytla jenom 1-2 úrovně z 12. Většina vylepšení byla v tréninkové části, kde bylo potřeba hrát na ty nejefektivnější hráče, abys co nejefektivněji přeběhl ta hřiště, tj. abys za dostupné omezené množství energťáků přeběhl hřišť co nejvíc + samozřejmě sbírat příhody v okolí města a dokončit úkolovou řadu.
jj-já jel jen stříbrné(tzn. medaile a plánky----musím zkonstatovat,že event asi skončil 5/1/5,takže úspěch,,,ale bylo to dost těsné-liga díky turnajům,které jsem nedával jen bronz,takže obvyklé vylepšení +2 se nekonalo..
 

dudasek

Znalec
Aha, já myslel, že tohle jsi napsal Ty:

"tak ještě jednou padají ti po vyřešení/bojů z truhel na stanovištích tváře,brány.náměstí,ohně,terásky,studnice mládí...jinde ze stanovišť jinde než na konci 4 lvl?pokud ano piš na podporu a nahlaš chybu...podle mně je to blbost.... "

Odpovídám ano padají, už ve druhém. Co přesně kde míchám?
to jsem psal a 2/3 příspěvků jsem editnul,aby bylo jasné,o co se tu přeme:
 

JOSEF 70

Psavec
Ve čtvrtém kole expedice, myslím úplně na konci, vyměňují týden co týden odměny. Takže si myslím, že by nebyl problém měnit i další a např. pouze během eventu by padala za pokrok v expedici trocha eventové měny. Je ale oprávněná námitka, že by vývojáři s tímto příjmem začali vyloženě počítat pro zisk eventovky na max, než aby to bylo vítané přilepšení pro hráče.
Ale kdepak spočetli by si že hráči nevydají v průměru XY diamantů na event díky lístkům ale vydají 1,5 XY diamantů na dokončení expedicí a zisk lístků ze sošek i ti slabší --snadněji se dá v expedicích 50x 10 diamantů než v eventu 1x 500 :))
 
GENS3N: Obávám se že vůbec nevíš o čem mluvíš, viz futbalový event, pokaždé s šancí přes 70% dostanu za 20 kol 15 porážek a 5 výher. To by mne zajímalo jak to chceš odehrát bez diamantu tak abys dostal všechna vylepšení?

pokud si propočteš kolik "polí" musíš urazit v tréninku...
pokud si dopočteš cenu na pole za drinky...
pokud se vykašleš na denní odměny a ty budou jen doplňěk...
tak ano šlo to stihnout

já bych to měl taky, cyhbělo mne 200 drinků na to to dokončit (to jsem jel totiž na denní speciálku a ne na budovy na max)
mam 9 speciálních tratí 1 roh na max a druhej na 5 / 6

turnaje jsem prohrával skoro pořád...
 

Dan 77

Veterán
Gens: Tvá argumentace není úplně pravdivá, protože letošní fotbalový event šly poprvé efektivita na vzdálenost i na průměrnou 1 denní speciálku (anebo na 1 %, to je jedno) ruku v ruce.

PLAYER COST EFFICIENCY per 1% CHANCE FOR DS and per DISTANCE (1 yard)
Barry 8,7 43,5
William 8,7 43,5
Samuel 8,8 44
Michael 8,9 44,5
Thomas 8,9 44,7
Jamie 9,2 46
Henry 9,2 46
Micky 9,3 46,5
Kevin 9,5 47,7
Dave 9,6 48
Brian 10,6 53
Paul 10,6 53
Tony 10,8 54
Gavin 11 55
Frank 11,4 57
 

d arvit

Odborník
po projití několika expe s novým systém at už bojem nebo vyjednávánim konstatuji:
navýšení obtížnosti: pro velké účty nepostřehnutelné, pro totálně slabé účty, stále jdou na pohodu 2 úrovně bojem a zbytek vyjednat
vyjednávání: vyjednat to jde až do konce bez obtíží, možná zvedli někde cenu nebo množství možností na výběr, ale vyjednat to jde se 4 pokusy vše jako dřív

velké zklamání ovšem je ve způsobu umístnění nových odměn, každá odměna je pouze jednou za celou expe a to se ještě dělí o pozici s jinym vylepšením a ještě se surkama/diamantama v poměru 25:25:50, takže šance na získání nějakého konkrétního je pouze 1/4 za týden, získat tak větší množství chtěných odměn je práce spíš na roky než měsíce a za tu dobu to zastará jako vylepšení svatyně nebo výstava umění

za mě, dobrý nápad ale pozdě a opět s nevhodnou šancí na získání která to celé pohřbila..
 

DeletedUser

Host
Máš šanci získat 4 vylepšení (i když ne každé se hodí) za jednu expe... Navíc, stejně jako u eventů, není nikde psáno, že musíš mít vylepšení hnedka všechny... Terasových farem jsi taky neměl plné město hned po první expedici.
 

d arvit

Odborník
to máš samozřejmě pravdu
ale
psal jsem konkrétní vylepšení = 1 ze čtyř - 1 pokus -1/4 šance = 1 vylepšení za měsíc které chceš
terasovek jsi taky neměl plno za měsíc, ale padaly(ji) z relikvií a když byla jako odměna za boj tak byla šance 50/50
 

DeletedUser

Host
a když byla jako odměna za boj tak byla šance 50/50
A jak často bývá? Šance, že se vůbec objeví jako odměna, je 40 %, pak máš teprve šanci 50 % na zisk. To ti z 40 % dělá 20 %.

Z relikvie padá jak často? 0,87 % za střet při Chrámu na lvl. 80. Tzn. za celou expe máš šanci 42 %, že ti padne z relikvií. Pochybuju, ale že jsi měl jako začínající hráč Chrám lvl. 80.

Pokud tedy máš Chrám na lvl. 80, pak máš za celou expedici průměrnou šanci na alespoň jednu terasu, která činí 53,6 %.

(Data převzata z FOE Fandom.)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Od druhého odstavce se ztrácím v tvých číslech a v tom, odkud jsou vzatá, ale stejně: tebou zmíněných 53,6 % je víc než 25 % na vylepšení. ;)
 

dudasek

Znalec
CE 4 lvl jsem projel -pravda pár vojclů umřelo,ale to se při automatu občas stane-dostal jsem 2vylepšení:BBS a terásky...na stejných stanovištích byla i vylepšení tvářšS a kmen.náměstí....počítám,že to byla klika,ale raději bych měl 100 dia,než ta vylepšení...také mě ale mohlo potkat větší harampádí...takže menší šance,když chci zvednout 20*terasu,ale snad to padne...
 

DeletedUser7629

Host
Jako např. na 60.pozici je možnost 50% 100 dia a 50% Kmenové náměstí. Tomu říkáte odměny? Kmenové náměstí na konci expedice???? Vždyť to je výsměch! ODMĚNY ve 4 ČASTO NEODPOVÍDAJÍ SITUACI. Chápu, že není pořád posvícení. Ale odměny jako Kmenové náměstí, Renovační sada nebo Uložení budovy na konci 4. části expedice??? :( :( Směšné, opravdu. Dejte aspoň trochu přiměřené odměny, ne naprostý odpad.
 

DeletedUser7629

Host
A samozřejmě že padne Kmenové náměstí místo dia. Ani % nejsou spolehlivá.
 

DeletedUser7629

Host
to bylo vylepšení k.náměstí,což? někde jsem potkal odměnu :
50%dia-25%vylepšení terásky-25%vylepšení kmen.náměstí.....
Ne vylepseni, jen zakladni namesti, na pozici 60, smesne, to jsme musel na tom svete vyjednat a misto 100 dia jedno blbe namesti. :( :(
 

dudasek

Znalec
tak nelze se příst o to,že 100 dia je neúměrná hodnota ke kmenovému náměstí...vývojáři holt zapomněli odstupňovat odměny v CE jako v CB....prestiž za výhry už také pokulhává,,,CE už hodně lidí vypouští...je to podle mně škoda :(
 

peepee77

Veterán
Kdy už si konečně zvyknete na to, že když je rozdělení pravděpodobnosti 50:50 tak to neznamená, že si můžete vybrat. A když je 50:25:25 tak automaticky nemusí padnou to s 50. Expe je každej týden a dokončení je náročný asi jako poškrábání na zadku, tak furt nebrečte, že Vám zrovna nepadlo to či ono a zkuste to znova.
 
Kdy už si konečně zvyknete na to, že když je rozdělení pravděpodobnosti 50:50 tak to neznamená, že si můžete vybrat. A když je 50:25:25 tak automaticky nemusí padnou to s 50. Expe je každej týden a dokončení je náročný asi jako poškrábání na zadku, tak furt nebrečte, že Vám zrovna nepadlo to či ono a zkuste to znova.

má řeč, jednou to vyjde, jednou ne no... nejde aby vám pořád padaly diamnty, jde o to aby jste se bavili a peepee77 má pravdu, expe jsou lehký... i přes to zvýšení obtížnosti.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru