Zpětná vazba na novinky v cechovních expedicích

dudasek

Znalec
já s vámi souhlasím-jedu to silou-na čtyřku tedy fouknu krčmu,ale vojáků tolik napadá...potřebuju trochu vylepšit město a příští týden jdu do dalšího věku,tak snad to za 14 dní půjde alespoň stejně....o procentech nemám iluze: 1:99 znamená,že můžeš v jedné setině prohrát-to je jako v životě..
 

Tomas 0482

Psavec
Obtížnost se zvedla sice jen nepatrně, ale čekal bych lepší změnu v odměnách. Vylepšení budov super hodí se u strožitníka, který si jich docela cení. :D Stavím jen terasky, ty se vyplatí. Jen mi nepříjde adekvátní odměna v podobě třeba tváře starověku v 52. střetu, kombinace kmenového náměstí a vodního domu (budova z oceánky) v 60. střetu a takhle by se dalo pokračovat v dalších střetech ve čtvrtém levelu. To co lze získat mi někdy nestojí ani za klikání u starožitníka a kdyby to šlo z invu hned smazat, tak to udělám, což na poslední level expedice není moc velká hitparáda.

Nechal jsem si na hodnocení odstup a zatím nic moc, prvotní nadšení opadlo velmi rychle a ted už je to jen o vylepšení terasky a diamantech. Zatím mám dvě vylepšení z pěti možných ( bylo 5 expedic), takže procenta zatím sedí, ale jde o to, jestli si to udrží tuto konstelaci nebo to bude mín. U zisku dia s 50% šancí je dlouhodobá šance pod 50 %. Jak tu někdo psal, tak ano, sice si nelze vybrat odměnu, ale tady jde spíš o dlouhodobý zisk, ve kterém procenta opravdu nesedí. Pokud je šance 50 %, 25 % a 25 %, tak bych správně měl získat v polovině případů odměnu s 50 %.

Už se těším na další vylepšení expedice a snad příjde dřív, než přišlo to aktuální. :)
 

Kayro

Znalec
Mam dotaz na umisteni hracu cechu v zebricku CE. Pokud dojedu expedici do konce a mam stejny pocet bodu jako jiny hrac to znamena s pravdepodobnosti hranicici s jistotou ze jsme celou expedici prosli bojem bez prohry,jak to ze jsem se umistil pred nim kdyz on dokoncil expedici driv? Do dnes jsem si myslel ze pri stejnem poctu bodu rozhoduje drivejsi dokonceni expedice . . .Oba jsme ve stejne dobe ale to je prakticky jasne ze stejneho poctu bodu.
 
Nahoru