Zpětná vazba na oznámení na fóru

Y u m a n

Komentátor
Mě chybí dvě věci :
1, aby se vedení ptalo hráčů na základní věci s čím nejsou spokojení ve hře a naopak co se jím líbí aby se tak vytvořila statistika kterou by pak comunity manager vtvořil tlak na centrálu aby se odstranily ve hře ty věci co trápí ty hráče
2, potom mi chybí vyjádření comunity managera kde a jak vytvořil tlak na centrálu za hráče v české republice je potřeba na ně tlačit a vyvětlit jim co je ve hře špatně a co je potřeba opravit a chybí mi zde zpětné vyjádření co oni na to - protože jestli manager jim maže med kolem huby a vykládá jaká je zde spokojenost apod. tak to potom je špatné
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
aby se vedení ptalo hráčů na základní věci s čím nejsou spokojení ve hře a naopak co se jím líbí
K tomuto slouží přidružené vlákno k jednotlivým aktualizacím kde mají hráči prostor vyjádřit své názory na změny, stejně jako tohle, a výslednou zpětnou vazbu poté předáváme směrem k vývojářům.

Za sebe mi v oznámení nic neschází, vše důležité tam je, snad jen nejspíš opomenuté novinky jako třeba nový vzhled značek, nové předměty ve starožitnictví nebo nový vzhled rozhraní v mobilu co v poslední době scházelo v oznámení, na tom by se mohlo zapracovat, ale uvítal bych odůvodnění nebo vysvětlení některých změn (jednou, dvěma větami) přímo od vývojářů, příklad - stanovili jsme limit 2.000 přeskočení opakovacích úkolů za den, záměrem je..., případně jaké jsou plány nebo na čem se pracuje pro další aktualizaci.
 

Y u m a n

Komentátor
Přesně hráč NoVa ukázal jak to tu chodí - jeden hráč zde napíše názor a hned jiný (moderátor) napíše že to vlastně není potřeba takže vlastně proč se nás comunity manager ptá na názor a hned moderátor nás za názor sejme . Jestliže hráč Nova nepochopil co jsem tu napsal můžu mu to vysvětlit a za další bylo by záhodno aby si osvětlil na googlu co znamená diskuze a za další si musí uvědomit že jsme zde o své vůli protože nás to baví a nezajímá nás neustálé štěkání některých hráčů na druhé když tu někdo řekne svůj názor !!!
 

DeletedUser

Host
Já myslím, že je tam i onam jednoznačně napsáno, že ve zdejší diskuzi má být řeč o oznámeních na fóru, nikoliv o jednotlivých změnách ve hře. Navíc feedback, leč minimální, se občas objeví ve vláknech, kde se hlasuje o top 3 nápady z uplynulého období. Ale mám pocit, že v poslední době, se žádné takové hlasování nekonalo. To už sem ale nepatří. Je důležité si uvědomit, že nemoderovaná diskuze se často za diskuzi považovat nedá. Jako příklad můžu uvést aktuálně už ne tolik relevantní předvolební diskuze.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
@Y u m a n přesně jak napsal @MadnessFalax v této diskuzi má být řeč o oznámeních na foru. Pokud ti v nich něco chybí tak se tady vyjádři. Pokud ti chybí nebo nejsi spokojen s něčím jiným vyjádři se tam kde to patří nebo vytvoř nové diskuzní vlákno.
Co se týká feedbacku z fora (už jsem to někde psala) posíláme ho každý týden, shrnutí o čem se diskutovalo na foru. Takže pokud si bude někdo na něco stěžovat nebo naopak chválit (a vyjádří se k tomu více lidí) tak se to vývojářům ve feedbacku pošle. A co se týká zpětného feedbacku od vývojářů... mno toho by jsme se asi nedočkali. Už teď když chceme zpětný feedback na nápady které jim posíláme tak jim to trvá i půl roku....
 
Nahoru