Zpomalené reakce HTML5 verze hry

Svatej

Legenda
  • Svět:Všechny
  • Prohlížeč a verze: Chrome Verze 69.0.3497.100 (Oficiální sestavení) (64bitový)
  • Popis chyby: V HTML5 jsou některé reakce hry "okometricky" zpomalené oproti FLASH verzi. Například načítání města, kdy to občas skáče po 1 budově a když jich máte třeba 400...:cool: Nebo mi přijde dlouhá odezva při přibližování/oddalování města pomocí kolečka myši. Taktéž při rozklikávání většího množství oken (VB například) nebo rozbalování většího množství historií v jednom vlákně. Delší odezva při koupi FB za zlato...
EDIT: Nelze zkopírovat odkazy delší než 1 řádek textu. (označení odkazu se s koncem řádku prostě ustřihne)
ŽÁDNOU z těchto chyb ve FLASH verzi nepozoruju.
  • Screenshot: To vyfotit nejde ;)
  • Jak často se chyba vyskytuje: pořád
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano, zběžně
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
Proto nemám aktivovanýho klienta na html5 ve hře. Zkusil jsem to a rychle jsem přepínal zpět na flash. Bitky v tom jsou šílený a například když posunu mapu města, tak to má zpomalenou odezvu a posune se se sdržením. Je to tak nepříjemný, že ještě vydržim u flash verze. Teprve až to vyladěj, tak budu uvažovat o aktivaci klienta html5.
 

DeletedUser16080

Host
Svět: Cirgard

Prohlížeč a verze: Chrome ,70.0.3538.77

Popis chyby: Po poslední aktualizaci velmi zpomalené reakce vyskakovacích oken v html5 verzi,opožděné reakce na kliknutí(například při zavírání okna).Zpomalení je nejvýraznější na mapě světa.Ve flash verzi se neprojevuje.

Screenshoty:Ne

Jak často se chyba vyskytuje: Stále

Detail chyby: ?

Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Nenašel jsem.Podobné s hlášením od LordFrunDor.
 
Nahoru