Zpomalení hry

DeletedUser13837

Host
Dobrý den, od včerejška se mi hra zpomalila ve všem. Než se mi seberou peníze nebo body z budov, než se mi přepne obrazovka na kolonie, než mi naskočí tabulka bojů, než se spustí průzkum kolonie.... a boje, to je jak v panoptiku, to si můžu jít zapálit cigaretu, než se to dobojuje.
Vyčistila jsem obě pc na kterých hraju cleanerem, změnila jsem prohlížeč, nic nepomohlo. Je jedno na čem hraju a v kterým prohlížeči.
 

DeletedUser3814

Host
to není jenom tahle chyba. přepla jsem mozillu dle postupu a výsledek byl, že to vydrželo asi tak 10 minut. jakmile začalo cvc, jedne obleh v pořádku a následně se mi zahltila pamět a seklo se to. výsledek? obleh se zpožděním, ještě se mi sekly jednotky a pak se tam načetla původní sestava. úplná retardace. takže oprava pluginu hezký, ale ve výsledku jen umožní normální výběr města.
btw bez tohohle vylepšení se seká mapa a nedá se posouvat. těžko manipulovat i s chatem. koho mám prosím kontaktovat, aby to někdo začal řešit? suppport? nebo napsat líbesbríf do německa?
 

DeletedUser12887

Host
kašleme na už tu nebudeme utrácet ani čas ani dimamanty

podpora nám odpověděla že už je to bezvýznamný svět

erza chodí na kung fu má můj obdiv
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9906

Host
Blahopřeji, že se ti hra začala sekat až po poslední aktualizaci. Mě to blbne už téměř rok, s tím, že každou aktualizaci se to horší. Vyzkoušel jsem už všechny prohlížeče , do předposlední aktualizace to jakžtakž jelo na edge, teď to trochu jde na chromu, ale cvc je kolaps a načíst hru trvá třeba i 2 minuty. Mám pocit, že by to chtělo nové železo, ale kvůli prohlížečové klikačce kupovat nový noťas? To fakt ne. Jinak bych byl vděčný za jakoukoliv radu, kromě firefoxu, nic horšího jsem ještě neviděl.
 

DeletedUser9061

Host
Já mám Maxthon Cloud Browser, jsem s ním vcelku spokojen. Když jsem ještě hrál na starým počítačí, nebýt něj, tak už více jak rok rozhodně nehraji - protože v jiném prohlížeči jsem tam nehnul ani městem :D. CvC mi nejde pořádně ani teď, ale to notebook celkově, tak to případně zkus a uvidíš ;)
 

DeletedUser12887

Host
Krásný večer všem,
Mně třeba hra padá i přes mobilní aplikace..lépe řečeno zamrza a tam mozillu nemam..nejsem žádný vědec přes výpočetní techniku ale ani jinou možnost než chrome tam nemám.
Co teda mám udělat aby to fungovalo tam?
Mysleno pres mobil ?
Děkuji mnohokrát za odpověď a přeji všem krásný vecer
 

DeletedUser9061

Host
V aplikaci mi to zamrzne při odemčení výzkumu, jinak mi to šlape dobře. Určitě záleží také na parametrech zařízení :)
 

DeletedUser12887

Host
Tak úplný krap nemam ale je fakt ze vyčistit paměť by asi taky potřeboval..
Pak teda otázka zní trochu jinak kolik je potřeba volně paměti nebo mezipaměti pro plynulou hru.
 

Svatej

Legenda
Ale mělo Arthorisi :) Qwertik má pravdu, Maxthon v úplně první verze (MyIE) byla jenom nadstavba exploreru.
Ale další produkty už byly vyvýjeny samostatně. :)
 

Arthoris

Odborník
JJ jasně, někde v roce 1999-2005, a ta nadstavba, bylo jen o vykreslovacích jádrech. Ale on se ptal jestli to není nadstavba aktuálně, teď už to dávno nemá s tím nic společného. Potom už byl vyvíjen, jako samostatný prohlížeč.
 

DeletedUser9061

Host
Pak teda otázka zní trochu jinak kolik je potřeba volně paměti nebo mezipaměti pro plynulou hru.
Mně to se systémem spotřebovává 1,3GB RAM a běží to v pohodě. Až tedy na to spadnutí při odemčení technologie ve výzkumu. Jinak jsem se ničím nesetkal :)
 

DeletedUser12887

Host
Mně to se systémem spotřebovává 1,3GB RAM a běží to v pohodě. Až tedy na to spadnutí při odemčení technologie ve výzkumu. Jinak jsem se ničím nesetkal :)
Jasný 1.3 GB RAM na mobilním zařízení ?
Tam hra na tom mobilním zařízení padá i při vstupu do města jiného hráče např. a nevím teda jestli je možný přeinstalovat úplně všechno když přes google play mam jedinou možnost aktualizace hry.
Tak pokud to jde nějak jinak pak budu jedině rád, ale takovou možnost tam třeba nemám.

Letité stížnosti na adresu paměťových nároků prohlížeče Chrome budou za pár týdnů minulostí. Google poslední rok pracoval na optimalizacích a výsledkem by mělo být až 50% snížení nároků na RAM.
Tak na to jsem upřímně zvědav taky to teda trvalo dost dlouho
Snad to nebude na petiletky abychom se toho někteří dočkali
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12994

Host
Nekolik par dni je to skoro nehratelne.. Nechci zakladat nove vlakno, takze problem s FoE popisu zde..

Hraji na dvou ruznych PC, takze je vyloucen tento problem.
1. PC - muj domaci - 8 GB RAM, I5 4 Jadro, SSD
2. PC - muj pracovni notas - 8GB RAM, I5 4 Jadro, SSD

Nevim zda se tento problem objevil az po aktualizaci FoE nebo po aktualizaci Flashe. Ale pote co zapnu foe, vidim jak se mi zacne RAMka plnit.. z puvodnich 2,5 GB mam za par minut pres 6 GB plnych, kouknu na Flash a ten zabira uz pres 600MB a jak zacnu prohlizet okolni mesta, tak to leti vzrhuru.. Pripominam ze na obou PC mam 8GB RAMky, na obou 4 jadrove I5 a SSDcka... Po chvili jak se to naplni, tak nadomacim PC to spadne z nedostatku pameti a restartuje se firefox, na notasu hra skoro nereaguje... Dela to i po cerstvem restartu kdyz jen zapnu prohlizec a FoE..
Na PC stolaku se to stane ikdyz to jen zapnu, otocim se a divam se na TV a za 15 minut se otocim zpet a bud prohlizec spadnul a nebo mam z FoE cernou obrazovku a opet konec..

Je to cca tyden co se to deje a pripadne mi ze je to cimdal horsi.. Predtim zadny problem nebyl. Musi byt chyba ve FoE nebo ve Flashi nebo v komunikaci FoE s Flashem.. nevim.. ale nedeje se to nekomu dalsimu?
 

DeletedUser12994

Host

Arthoris

Odborník
JJ, tak super, že ti Mediastinusův návod pomohl.

Jinak tady je návod pro ty, kdo používají google chrome 100% funkční
1. Běžte do nastavení
2.Sjeďte úplně dole, a klikněte na zobrazit rozšířená nastavení
3.Jak je ochrana soukromí, tak pod tím najděte- Používat službu předpovídání k rychlejšímu načítaní stránek, což deaktivujte.
A měl by to být ok, jestli nepomůže tohle, tak už nic...
 

DeletedUser12597

Host
Brisgard- ten samej problém na firefoxu i micdrosoft edge, při otevření velkolepé budovy se začne zaplňovat rámka během 2min 4gb full a kolaps. První příznaky na začátku H. eventu. Oprava dle návodu na firefox funguje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru