Zpomalení hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13611

Host
Zdravím,

jelikož 6.4.2017 vyšel nový ovladač nVidia verze 381.65 a následně si více uživatelů stěžovalo na zpomalení hry, doporučuji přejít zpět na ovladač 378.92. V novější verzi došlo k úpravě flashe kvůli přehrávání 4k videa a kvůli opravě přehrávání videa na youtube a bohužel zlepšení výkonu se týká pouze nových generací procesorů skylake a kabylake, starší procesory jsou neúměrně flashplayerem vytěžovány a naopak zpomalují jeho načítání.
 

DeletedUser13406

Host
Mě osobně to blbo jen tady a povedlo se mi to spravit instalací 64 bit firefoxu a debug flashe. Teď hra žere cpu zase jako dřív, to je sice trochu moc na prohlížečovku, ale v rozumných mezích
 

DeletedUser13611

Host
Mě osobně to blbo jen tady a povedlo se mi to spravit instalací 64 bit firefoxu a debug flashe. Teď hra žere cpu zase jako dřív, to je sice trochu moc na prohlížečovku, ale v rozumných mezích
Problém je, že 64bitový FireFox (respektive jeho Plugin Container) při delším provozu Flashplayeru neumí uvolňovat prostředky a dojde k jeho pádu, to ve většině případů strhne aktivní procesy se sebou. Takže je to dobré řešení ve chvíli, kdy si to pustíš maximálně na hodinku až dvě a nic moc vedle toho neděláš. V opačném případě tě ta hra začne vytáčet ještě rychlejším tempem.
 

DeletedUser13406

Host
Jo jenže v 32bit verzi se do hry ani nedostanu neb mi to instantně sežere procesor a není to rozhodně tím že by výkon procesoru byl nedostatečný, ale tím že je někde bota.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru