Zpomalení počítače

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10261
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10261

Host
Ahoj mám problém ale nevím jestli je jen u mě ale když motivuji třeba cech a pátele tak po 60-70 motivacích se mi to začne sekat a Advanced System Care mi ukazuje že mám RAM na 98-100%. Je to problém u mě nebo kde ? Protože i na výkonném PC mi to dělá taky. Děkuji za odpověď ;-)
 

DeletedUser7772

Host
buď rád, že po 60-70 motiváciách... občas aj oveľa rýchlejšie, a vypnutie animácií to rozhodne nevyrieši - autíčka/ludia sa tam premávajú veselo ďalej, geniálny systém načíta aj tak skoro všetko - pozorovateľné na zepelínoch - pri spomalení sa tam na chvíľku aj tak zobrazia a potom zmiznú... proste silou - mocou sem vývojári stále cpú vždy najnovší Flash player a podobné "užitočné" veci ktoré to len spomaľujú a potom slávnostne opravia nejakú prkotinu ako teraz vraj prestanú autíčka chodiť bokom - ako to, že tam vôbec sú, keď sú animácie vypnuté!!! a to ani nehovorím o tom ako to spomaľuje boj doby pokroku
 

DeletedUser4810

Host
jj, mě to po přechodu na dobo pokroku dělá na světě C jiné podivnosti, ale dle podpory je vše OK
zjevně není, stačí si udělat diagnostiku/pár testu serveru hry a to by se jeden divil o:) - teda vlastně nedivil o:)

ale nic, zase mám blbe řeči ?!!
 

DeletedUser5384

Host
.. proste silou - mocou sem vývojári stále cpú vždy najnovší Flash player a podobné "užitočné" veci ktoré to len spomaľujú

Sice jsem ti na FlashPlayer odpovídal už jinde, ale asi jsi to nepochopil. Tak pomalu a polopatě: FP není nic,co by sem vývojáři dali jen tak z plezíru, na FP tahle hra běží, bez něj je to jen mrtvá hromada dat. Nejnovější verzi (mimochodem,podívej se v nastavení, jak je stará) sem dávají
A: proto,že jsou v ní opraveny chyby předešlých verzí,
B: je na ní poskytována od výrobce technická podpora.

Matesov: Ano,máš. Mimochodem,jak se dělá diagnostika testu?
stačí si udělat diagnostiku/pár testu serveru hry


Připomínám,že jsme v sekci CHYBY. Takže prosím,abyste sen nevršíili svoje další, ale vyjadřovali se k původní na postu #1. děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
není na tom nic divného:
= stačí si udělat diagnostiku/pár testů serveru hry (tedy udělat si pár = jako třeba dva, tři nebo několik testů serveru)
jediná chybka bylo to ů o:)

mrkni se sem,
možná by tě to mohl zajímat:
http://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?4581-Nastavení-antiviru

a pár dalších témat, kde se řeší chod hry tu také najdeš - v sekci chyby a otázky

Ahoj mám problém ale nevím jestli je jen u mě ale když motivuji třeba cech a pátele tak po 60-70 motivacích se mi to začne sekat a Advanced System Care mi ukazuje že mám RAM na 98-100%. Je to problém u mě nebo kde ? Protože i na výkonném PC mi to dělá taky. Děkuji za odpověď ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
oki, sorry, nepochopil jsem ten překlep:)

zaráží mne,jak se tady donekonečna opakuje,že chyba je ve hře a přitom jak málo hráčů je schopno uznat,že chyba může být i u nich. Netvrdím,že ve hře není co zlepšit, ale ne každá "chyba", o které vývojáři vědí a potvrzují ji, je na straně serveru.
Počítače stavím, vím, jak je občas drsný vůbec sesadit jednotlivý HW, aby se nekopal sám mezi sebou, tady se bavíme o počítačový síti, kde každý komp je jiný. Mohou nastat situace, kdy jeden komp jede normálně a druhý vůbec, přestože je parametrově "lepší". Já osobně hraju na něčem,co bych klasifikoval jako "velmi unavená kancelářská sestava", a přitom třeba včerejší záležitost s modrými okny místo okna výzkumu jsem vůbec nezaznamenal. co mi z toho vyplývá? Jen to,že ty řeči o údržbě počítačů mají něco do sebe, a není to jen o čištění pamětí.
Ta hra je extrémně náročná, ale jinak, než nové 3D hry. Tady není potřeba 3D grafická karta, ale vzhledem k tomu,že hra na rozdíl od 3Dher nepoužívá samostatný herní engine je potřeba mít SW ve slušné kondici. I tak se samozřejmě nelze vyhnout konfliktům, ale lze je omezit na minimum.

Zobrazit přílohu uživatele 1445
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru