Zprávy na androidu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13678
  • Vytvořeno

DeletedUser13678

Host
Některá cechovní témata zmizela úplně, v některých se zobrazí jen poslední 4 zprávy z diskuze, bez možnosti zobrazit starší zprávy. Některá jsou v pořádku, s možností načítat starší zprávy.
 

DeletedUser13678

Host
Úplně nerozumím chybě. Mohu poprosit o screenshot? Na PC je to v pořádku?
Na PC je problém stejný. V cechu bylo v chatu založeno několik témat, aby se psalo vždy k danému tématu. Např. Expedice, velkolepky atd. Některá témata zmizela, v některých se nedá dostat ke starším příspěvkům. Pořídit screen něčeho co zmizelo bohužel nejde...
 

DeletedUser12887

Host
Tak mohlo se třeba stát ze je zakladatel vlakna zrusil tohle je tedy pohled laika ale vzhledem k tomu že mám v cechu práva moderátora tohle pak možné je..na to tak široka práva ani potřeba nejsou.

Nicméně když to teď čtu znovu stává se poslední dobou ze treba místo zprávy jsou kostičky udělat z mobilu screenshot je celkově dost obtížné a co se historie zpráv tyce občas tohle podobné se stává i v prohlížeči maxthon většinou pomohl v obou případech restart.
 

DeletedUser13678

Host
Tak mohlo se třeba stát ze je zakladatel vlakna zrusil tohle je tedy pohled laika ale vzhledem k tomu že mám v cechu práva moderátora tohle pak možné je..na to tak široka práva ani potřeba nejsou.

Nicméně když to teď čtu znovu stává se poslední dobou ze treba místo zprávy jsou kostičky udělat z mobilu screenshot je celkově dost obtížné a co se historie zpráv tyce občas tohle podobné se stává i v prohlížeči maxthon většinou pomohl v obou případech restart.
V tomto případě jsem byl zakladatelem vlákna já. Ty kostičky co popisuješ, ty bývají v případě použití znaků nebo smajlů z mobilu, kdy se ti správně nezobrazí v prohlížeči na PC. Ale tady mi zmizelo celé vlákno s pravidly Cechu a zprávy mladší 2 měsíců z jiného vlákna. Nic, zkusím to založit znovu a uvidíme. Třeba už to v budoucnu nezmizí :)
 
Nahoru