Zprávy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3814
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3814

Host
Píšu to znova.
Systém zpráv je příšerný a neefektivní. orientace v nich složitá. Po 30 příspěvcích nevím, co psalo pět lidí podemnou.
Zpráva je členěná špatně. Minimálně by se měla jako první stále zobrazovat 1 zpráva - neboli téma vlákna. Protože lidi pak netuší, která bije.
A já pak musím psát blbosti typu: na tuhle zprávu neodepisujte, chci aby si ji přečetli všichni.
Říkám to zas a znova. Vemte si u fora a zpráv příklad z divokých kmenů, které jsu v tomhle nastaveny precizně.
 

DeletedUser8517

Host
nevím kam to napsat, taky se neorientuju. hraju cca rok, dnes se nemohu přihlásit, pořád mi to dokola přehazuje 2 stránky s přihlášením a nic.
 

DeletedUser3814

Host
všichni to ví a stejně nikdo nic nedělá. očividně...
 

DeletedUser

Host
Možným provizorním řešením je, že předmět se bude vkládat do každé příspěvku zvlášť. Do prvního řádku napíšete, čeho se má zpráva týkat (např. obchod, ...) a na dalším řádku již píšte normální zprávu. Bohužel pokud někdo bude chtít přidat další příspěvek do zprávy, tak bude muset opět přidat předmět.
Vyžaduje to ale porozumění od každého spolucechovníka, aby tyto zásady dodržoval.
 

DeletedUser3139

Host
Drze si dovolím pouze v jedné věci lorda opravit! :p
Nadpisy v jednotlivých zprávách se tu řeší dlouhodobě. Takže se nejedná o provizorní řešení, ale nejspíš trvalé. U nás v JZD jsme tohle zavedli už dávno a tak na 90% to funguje. Jinak souhlas!
A jen ještě jedna drobnost. Udělejte si fůru času a jukněte se do tématu CHYBY. A zkuste si spočítat, kolik nahlášených chyb bylo a kolik nebylo odstraněno. Já to jen odhaduji (není čas to počítat) a ten poměr bych dal tak, že na 100 nahlášených se odstraní s bídou tak 1 až 2 v horizontu tak dvou měsíců! Takže asi je nejjednodušší se s tím smířit, stejně se to těžko zlepší! :cool:
 

DeletedUser3370

Host
Hehe,take si dovolim drze Jipiho opravit.

1. Spocitej si kolik je for (tolik co jazykovych mutaci) + betaforum, co ma v jistych chybach absolutni prednost.
2. Nejen na foru se reportuji chyby,ale treba pres support,ktere ty nevidis (nizsi doby)?
3. Podivej se do changelogu kazde verze,tam mas vzdy vycet oprav tech nejzavaznejsicj chyb (nejzavaznejsi je velmi relativni pro kazdeho hrace).

Doufam,ze sem ti ted moc nezruinoval Tve tabulky v Excelu, ale uz mi nebavi cist ob prispevek od Tebe jedno a to same stale dokola.

S uctou,
milacek -mari-
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru