Zprávy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10263

Host
Oblast: zprávy
Současný stav : zprávy chodí všem, kteří byli zvoleni, ať už celý cech, nebo jednotlivě.
Problém: při odchodu člena z cechu mu i nadále chodí zprávy a musí se kvuli tomu zakládat nová vlákna. Stejně tak při příchodu.
Návrh řešení: Ideálně: možnost editace seznamu adresátů (přidat/odebrat) a s tím spojená viditelnost vlákna.
Alespoň: aby mu zprávy přestaly chodit, když opustí cech a nejlépe, aby se mu ta vlákna i smazala
Podobné téma jsem neviděl, alespoň ne v nápadech.

A dále bych uvítal aktualizace zpráv bez nutnosti zprávy zavřít a zas otevřít.

Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Toto mi opravdu chybí, neustále mazat a zakládat nová vlákna a zprávy, neustále dokola zavírat a otevírat je únavné.
Nápad se mi líbí, souhlasím.
 

Dan 77

Veterán
Souhlas.
Tohle se sice řeší už hrozně dlouho a vývojáři FoE (větev Inno) neudělalo v tomto směru vůbec nic, ale tak jako tak je to důležité vylepšení.
 

DeletedUser3817

Host
Souhlasím, dobrý nápad.
Pro začátek by stačilo aktualizovat seznam členů cechu v adresáři, nejlépe automaticky. Odejdeš z cechu - přestanou ti chodit zprávy, určené "všem členům cechu". Přidáš se do cechu - začnou ti chodit bez nutnosti "převláknování".
 

DeletedUser3139

Host
Co k tomu říci? Super nápad, beru ho hned! :cool: O co se vsadíte, že v INNO neprojde ještě minimálně nikdy? :cool:
 

Dan 77

Veterán
Na nic takového se už jenom z principu a pro zachování pochroumané naděje hluboko uvnitř sázet rozhodně nehodlám! :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru