zrušení úkolu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6633
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6633

Host
ahojte, mam takovej problémek...sem v době pokroku a najednou mam úkol měj 9 rangerů a druhý, propusť 8 mušketýrů....to sou jednotky z doby dávno za mnou a nejen že nemam místo abych je postavil ale i doměna 9 drátu a papíru je směšná vzhledem k tomu kolik stojí ty budovy...jsou to úkoly které nejdou přeskočit :-( nejde to udělat nějak jinak? kvuli tomu že mi tam tyhle smrdí nedostávam jiné úkoly a tim pádem je hra o ničem....myslim si že když jsou tam takovéhle úkoly tak by mělo být myšleno na to že může být hráč o něco vepředu a nebude se moci k těmto úkolům vracet a nebo dokut hráč nemá hotové úkoly z určité doby tak aby ho to nepustilo dál...z mého pohledu nedomyšlené.
 

DeletedUser5384

Host
Když to napíšeš takhle,může se to jevit nedomyšlené,ale ono to může být i tak,že ti nějaký úkol z té řady trval dlouho,případně jsi ho tam nechal "viset" a tohle je důsledek :) Jinak ty úkoly VĚTŠINOU jdou s dějem, případně ho mírně tlačí.

V tomto konkrétním případě doporučuji support.
 

DeletedUser5450

Host
Proč support? Úkoly jsou dané pro všechny, tak nevidím důvod je obcházet pomocí supportu, sám jsem kolikrát musel postavit znovu budovu, která se zdaleka nevyplatila vzhledem k odměně za splněný úkol, ale o tom tato hra taky je. Holt utratí trochu peněz a zásob navíc a může úkol dokončit. Pokud by takto začali všichni hráči obcházet úkoly tak by se to mohlo posunout někam, kam by nikdo nechtěl a co se týká místa tak to jde vždy nějak vyřešit.
 

DeletedUser5384

Host
nicone,v tom s tebou naprosto souhlasím, sám sem si taky v pokrokový době stavěl pozdně středověkou výrobnu:D A nebyla první a tuším,že ani poslední. Nemyslím si ani,že by supportéři měli za hráče plnit jejich úkoly, jen jsem tím naznačil,že na fóru mu nikdo žádnou jinou radu než "postav a zbourej" neposkytne:)
 

Thesseus

Znalec
Nesouhlasím, úkoly jsou tu někdy poskládány dost pitomě na tom se snad shodneme. A tedy (obecně) - když za něco nemůžu já, proč bych si to měl vyžrat? Kdyby byla nějaká druhá varianta v úkolu, možnost přeskočení i za cenu ztrát nebo kdyby úkolová řada respektovala stav města, vývoje atd.
Miluji, když mě hra nutí do nesmyslného jednání.
 

DeletedUser7347

Host
Souhlasím částečně s bobbyc i thesseus.Je sice na nic stavět budovu z dřívějších epoch kůly pár šůrkám ale není to ani nic nesplnitelného čím by se měl zabývat support.I kdyby se s tím INNO začalo zabývat a chtěli to řešit tak si stejně člověk počká min. do další aktualizace a za tu dobu může mít ten úkol už splněný a dávno dělat jiné úkoly.
 

DeletedUser5384

Host
Thessee,já jsem si onu "nesmyslnost" vyžral na Céčku, kde jsem byl od začátku v předstihu,na Déčku jsem i kvůli úkolům nehrnul nic do doby,než jsem byl "vyzván" nějakým úkolem. To se týká hlavně stavby kulturních baráků,ozdob a výroben, na C jsem většinou po dostavbě čehokoli byl k výstavbě toho samého vyzván později. Na D bez ohledu na výzkum stavím po vyzvání,a odhadem na 90% to vychází. Výjimkou jsou opakované požadavky na stejnou budovu (kadeřnictví).

Pokud jsem stačil vysledovat,pokud nedojde ke zdržení úkolů na straně hráče, hra kopíruje stav výzkumu. Nerespektuje nijak přání hráče například na pořízení některých budov - hromadu budov,které bych jinak prostě nepořídil jsem kupoval jen kvůli úkolům.

S možností přeskočit i nyní nepřeskočitelné úkoly za cenu ztráty výhry samozřejmě souhlasím:)
 

Thesseus

Znalec
Ale jo, já občas taky až do jisté chvíle, kdy jsem si řekl, že já už si to vyžírat nebudu, nejde o ztrátu prostředků ale o princip. Je mi líto, že to vyžírá support a doufám, že se to hne výš a něco se s tím, udělá na těch místech, kde to vzniká.
 

Kayro

Znalec
Co je to potom ale za hru kdyz se clovek musi nechat vodit za rucicku aby to vsechno fungovalo tak jak ma.Stavet az budu "vyzvan"ukolem,stavet budovy ktere vubec nechci,delat questy kde za "odmenu"dostanu desetinu prostredků ktere jsem do nich investoval . . . .
 

DeletedUser3

Host
Hráč má možnost přeskočit všechny řady, mimo úkoly hlavní dějové linie. Tu musí plnit. Linie ho postupně vede celým příběhem - po mapě.
Pokud je hráč proti úkolům moc v předstihu, nedá se s tím nic dělat. Úkoly i tak splnit musí -> pokud se chce v hlavní dějové linii posunout dále.
 

DeletedUser6769

Host
thesseus: no nevím, jestli nesmyslně.. pokud si úkol z koloniální doby nechám do pokrokové doby, nesmysl bude nejspíš někde jinde, i kdyby třeba nechal viset jiný, předcházející úkol, tak tahle situace je jen logické vyústění jeho činů. Já sice dělám všechny úkoly co nejrychleji, abych se vyhnul takovýmto situacím, a taky jsem narazil na pár úkolů, které mě nepotěšily, ale udělat šly. Navíc tím, že jsou všechny pro každého stejné a nedají se přeskočit, mají i všichni stejné podmínky.
 

Thesseus

Znalec
Stejné podmínky by byly, kdyby hrál každý stejným stylem. Neexistují dva hráči, co jedou stejně, staví stejné budovy na stejná místa, ve stejný čas, zadávají ve stejné časy stejnou výrobu, dobývají nebo platí za stejná území, chápeš co chci říct? To je jako kdyby si vsadil stejný systém vládnutí do Ugandy a do Francie.
Takže do téhle rozdílnosti se nasadí totožné úkoly bůhví jestli pro každého stejně řazené, protože tady na fóru jsem od supportu četl, že nejdou vždy stejně za sebou a já na to mám též podezření. V takovém případě nelze říct, že podmínky pro splnění jsou pro všechny stejné protože záleží ne tom, jak ten který hráč dělá vše ostatní, ano to je na každém jenže hráči NEVÍ jaký úkol přijde aby se mohli totožně rozhodnout a s totožnými podmínakmi se na něj připravit - chápeš? :) Takže podmínky na plnění úkolů nejsou stejné.

A já si nemyslím, že jsem plnil úkoly zpožděně, mám pocit, že nejdřív přišel úkol, ke kterému jsem se musel týdny dopracovávat do koloniální doby a když jsem tam byl, přišel následující: "postav dvě knihovny" no to se na mě nezlobte..

Skrty: chápu ale myslím, že v takovém případě by měla být možnost odmítnout úkol, přečíst si příběh a jít na další bez nároku na odměnu a ne nutit hráče k postavení třeba vojáků, které nebudu používat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3

Host
Příběhová linie je jasně daná a přeskočit se nedá. Takto je to záměrem. Více nevím co k tomu podotknout.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru