Zrušení animace stolu při návštěvě krčmy.

rycco27

Dopisovatel
Současný stav: při kliknutí na ikonu stolu se zobrazí okno s animací stolu které se musí dalším kliknutím zavřít. Je to zbytečné zdržování jak na PC tak hlavně na mobilu.
Nápad: mělo by to fungovat stejně jako tlačítko pomoc. Zobrazila by se jen informace o navštívení či nenavštívení krčmy která sama zmizí.
 

rycco27

Dopisovatel
Je to prostě zdržování. Když máte třeba 80 přátel je to 80 kliknutí navíc. Nebo ať je možnost tu animaci vypnout.
 

DeletedUser3903

Host
Je to nesmyslné zdržování, netuším, proč by někdo argumentoval proti.
 

Dědeq

Znalec
netuším, proč by někdo argumentoval proti
To by asi bylo nejlepší si ty argumenty přečíst, byť není nutné hned s nimi souhlasit ;)
Vedla se k tomu sáhodlouhá diskuse, ve které bylo velké množství argumentů na obou stranách. Nemyslím, že by bylo třeba ji zde opakovat.

Edit: sám rycco27 už tento návrh dával někdy loni, dokonce jsem mu odpovídal velmi podobně jako dnes, byť tenkrát ještě o něco nadšeněji než dnes. Což samozřejmě odpůrci "zbytečného klikání" zjišťují s menším handicapem, protože k tomu zjištění je třeba kliknout na ikonu hledání a napsat tam něco do dotazu. Což by se, jak známo, mělo dělat automaticky i před vložením nápadu.

Edit 2: Také zde a zde. Návrh byl mimochodem předán.
 
Naposledy upraveno:

rycco27

Dopisovatel
Pročítal jsem ty minulé diskuze. Když to nevyšlo tenkrát tak to zkouším znova. Prostě to zdržuje! Už se tady udělalo několik zlepšení pro zrychlení a zjednodušení hry. Třeba už to tlačítko pomoc. Ale tahle otravná animace je tady pořád.
 

rycco27

Dopisovatel
No moc sem nechodím. Ve hře je spousta nedostatků hlavně v mobilní aplikaci. Ale jak vidím nemá smysl tady cokoliv řešit.
 

Dědeq

Znalec
Ale jak vidím nemá smysl tady cokoliv řešit.
Má. Ale člověk se musí smířit s tím, že něco nejde rychle, něco nejde vůbec, a jsou věci, na které existují i jiné názory. Ve hře dochází k mnoha vylepšením jaksi mimochodem, nebo možná jsou to návrhy padající na úplně jiných kontinentech, které zrovna dostaly přednost. Hra se vyvíjí jako živý organismus. Něco je životaschopná mutace, něco je rakovina. Nám nezbývá než čekat, jak to dopadne, a sem tam přistrčit polínko.
Hergot, jsem to ale v rozšafné náladě, to bude tou plzní :)
 

DeletedUser7629

Host
Osobne to taky povazuju za otravne a jsem pro navrh. Nevididim jedine plus zobrazovani, stribrnaky se prictou na pozadi stejne jako FB. Zpomaluje to a nevidim duvod to zobrazovat.
 
Ten návrh, který byl předán vývojářům, jsem sem dával já vloni. To jestli ho aplikují do hry neví nikdo z nás. Zdejší komunita ho přijala a moderátoři odeslali do merkellandu..to je vše co pro to můžeme udělat ;) Mimochodem ty sám jsi v tom mém předaném návrhu hlasoval PRO :D
 
Nahoru