Zrušení balíčku s Výzkumnými Body v inventáři

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12597

Host
zdravím, jelikož došlo ke změně s přispíváním do V.Budov , jsou tyto balíčky v inventáři zbytečné. Stačí jen celkový počet.
 

DeletedUser3903

Host
Relativně pro. Jelikož ty balíčky nešly, ani nyní nejdou házet do výzkumu, je jejich dělení nyní zcela postrádá smysl.
 

DeletedUser14703

Host
Souhlasim, jenze by si musel mit limit ne jen 10.. protoze v inventari muzes syslit balicky a pritom ti nabihaji FB .. kdyby bylo vse rovnou v hlavni liste, tak by tim byli biti hlavne hraci na nizsich levelech.
Pokud se jedna o to, ze by zustaly balicky, ale pouze jejich zobrazeni pro vyplaceni do VB by se sjednotilo na jednu kupu, tak samozrejme souhlasim.
 

Svatej

Legenda
No, já to zas pochopil tak, že body z balíčků by zůstaly v inventáři a dál by se do inventáře ukládaly. Jenom by se odstranila forma balíčků, místo toho by tam byla jedna obrovská hromada.
takže by jsi otevřel klasicky inventář a místo XYZ balíčků 10FB/5FB/2FB by tam bylo jedno pole obsahující XYZ jednotlivých FB.
(například)
"1122x 10FB balíků, 1x 5FB balík, 3x 2FB balík"
vs
"Váš inventář obsahuje 11.231 bodů výzkumu"
Investování do VB by bylo furt stejné - 1FB/10FB/horní bar bodů. ale ubralo by se místo, které body zabírají v inventáři. Zároveň by to i bylo přehlednější. ;)
 

dudasek

Znalec
nesouhlas
-teď to přednostně bere balíky 2+5.po jejich vyplýtvání to bere "10"...investicí by se VB odečetly a součet by zůstal a ne se vracel na lištu!(zní to hezky)....ALE!
....teď investuji třeba 67:naklikám si z balíčků na lištu a klepnu to najednou-pak to ale už nepůjde:bude třeba kliknout 10,10,10,10,10,10,1,1,1,1,1,1,1

edit...možná přidat další tlačítka?: 50/100/200 by darování mohlo trochu zlehčit,ale možnost naklepnout nějaký počet z balíčků na lištu a pak darovat celou lištu naráz by mi chyběla!
 

Svatej

Legenda
Takže argumentuješ v podstatě tím, že klikání 7 bodů do lišty a pak otevření VB zabere o 2 kliky myší méně, než kolik zabere klikání po 1FB v rozhraní VB? :D
Dobrá, nicméně mám skvělý protiargument - a to časový, prostě to zabere méně času. ;)
Navíc to co tu už zaznělo - zpřehlednění inventáře.

BTW: Nápad o větších balících i investování vysokých čísel tu byl MNOHOKRÁT interpretován v různých podobách. Pokud opravdu chceš diskutovat na toto téma, vyhledej si příslušné vlákno a zkus to tam. Od toho tu máme tlačítko hledat.
Můj osobní dlouhodobý názor k tomuto je negativní.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12597

Host
nesouhlas
-teď to přednostně bere balíky 2+5.po jejich vyplýtvání to bere "10"...investicí by se VB odečetly a součet by zůstal a ne se vracel na lištu!(zní to hezky)....ALE!
....teď investuji třeba 67:naklikám si z balíčků na lištu a klepnu to najednou-pak to ale už nepůjde:bude třeba kliknout 10,10,10,10,10,10,1,1,1,1,1,1,1

edit...možná přidat další tlačítka?: 50/100/200 by darování mohlo trochu zlehčit,ale možnost naklepnout nějaký počet z balíčků na lištu a pak darovat celou lištu naráz by mi chyběla!


Takže chápu to tak ,že otevřeš VB spočítáš si kolik máš dohodit třeba 80b, (místo toho abys do 2 sekund to tam naházel) zajedeš do inventáře nakopeš po 10b lištu pak se vrátíš do VB, kde zjistíš že už tam někdo skočil :)
 

DeletedUser13432

Host
tak na jednu stranu je to dobrej nápad,ale dle mě opět s novým opruzem...protože, až dojdou balíky po 2 a 5 FB (ty bere přednostně ) nastává to ,že např. potřebuju hodit 51 fb...naklikám 5 x 10 a 1 x 1.....a ouha....v liště mi zůstane jalových 9 FB.....to není domyšlený, ne ?...mělo by to brát rovnou z inventáře a necpat se to do lišty...jak píšete, jeden pytel
 

DeletedUser13432

Host
klidně, ať jsou v jedný kupě, ale teď se děje to, že když máš pouze desítkové balíčky a potřebuješ hodit např. pouze 2 FB, tak se ti balíček se všemi deseti rozbalí na liště, dohodíš ty dva a na liště ti zůstane 8 jalových FB a co teď s nima...musíš je taky někam nacpat, ale tím si plácáš uložený FB na nic....Tak ať jsou v jedný kupě, ale vezmu z ní 7 a 3 ať mi zústanou v inventáři.
 

DeletedUser5384

Host
Nevidím,v čem je problém. Když mám pouze desítkový balíky a potřebuju dohodit 1,2 nebo podobnej počet a nechci si vycamrávat desítkový,tak si je koupím za zlatý,ne? Ukaž mi někoho,kdo po pár letech hraní má nedostatek zlatáků :)
 

peepee77

Veterán
Já jsem právě zase proti shrnutí do jednoho pytle. Je to součást strategie jestli si chci vyplácat ty menší balíčky a je mi to fuk nebo jestli je chci nechat v invu na nějaký menší investice. Takže já jsem pro zachování současnýho stavu. Jeden pytel by byl pohodlnějí a jednodušší, ale zas to sníží nároky na přemýšlení. Děkuji, nechci :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru