Zrušení budov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8015
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8015

Host
Ráda bych zrušila některé budovy, jelikož mi už nevyhovují a chci si za ně postavit jiný. Je zajímavý, že přemístění budov a výzdoby mi jde, ale zrušení už ne.. Sice jsem pátrala po fóru, ale nějak jsem se nemohla dopátrat. Tak se předem omlouvám, jestli to už tu někde psaný je.
Děkuju předem za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8015

Host
To jako mám budovy (chýše) prodat? To si snad každý dřív sám koupí, proč by si to měl kupovat ode mě?? Já to chci zrušit, zbourat, abych měla prostor pro jiný budovy a dílny...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Myslím,že ti Kayro velmi srozumiteně napsal,jak postupovat. Není myšleno prodat jinému hráči,ale prodat zpět do systému, tlačítko najdeš hned vedle tlačítka na přesun budovy. Pokud potřebuješ ještě podrobnější info,tak tenhle prodej je v důsledku stejný jako zrušení budovy,akorát že za to ještě dostaneš zpět nějaký prachy a surky.


Doplňující dotaz: A prodat ti jdou? Pokud ne,tak s největší pravděpodobností nemáš dostatek volných lidí,takže nemůžeš prodat obytnou budovu...to by znamenalo prodat jinou,než obytnou..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Mám problem mezi klavesnicí a židlí ,ale nemůžu najít ani tlačítko na přesun ani na prodej budov. Dík za radu.
 

DeletedUser5384

Host
Thorkyl,příště prosím zkus trochu zapátrat tady na fóru:) Dole vlevo,ikonka STAVBA (ruka s kladivem),klikni, a nahoře uprostřed ti najede lišta se symboly: Dolar, směrová růžice a zákaz stání:) Dolar je Prodat/odstranit budovu,růžice přesun,zákaz je zrušení akce:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru