TRŽIŠTĚ zrušení obchodní nabídky vedením cechu...

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem bensonn, 22. bře 2018.

 1. bobbyc

  bobbyc Veterán

  Registrace:
  11. pro 2012
  @fmash- Sorry,napsal sem to neúmyslně,přesto dvojznačně :) Myšleno bylo,že si žádný hráč nemůže dovolit- nikoli přijmout, nýbrž VYSTAVIT takovouto "výhodnou" nabídku :)
   
  Naposledy upraveno: 26. dub 2018
  fmash- za toto poděkoval.
 2. Adelaid

  Adelaid Nováček

  Registrace:
  18. bře 2014
  Proti, pokud máte jako pravidlo v cechu "férový obchod" a hráč opakovaně porušuje pravidla i po upozornění, není nic jednoduššího než ho vyhodit. V opačném případě platí právo volného trhu... Ale už to tady zaznělo.. :)
   
  Joxer, willy2, JiPi53 a 2 dalších za toto poděkovali.
 3. brejsina

  brejsina Nováček

  Registrace:
  30. led 2017
  Nemohlo by se udělat na tržišti tlačítko zobrazovat pouze férové nabídky ? Nebaví mě pořád listovat v tunách nabídek typu 20 žuly za 20 plynu apod, když si můžu vyselektovat nabídky od sousedů, cechu, tohle by taky mohlo jít ;)
   
  Dennis Bergkamp a petrpivoj za toto poděkovali.
 4. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  Nejlepší takový obchod ignorovat a nezbývá než si vybrat pouze férové hráče na obchod.
  Případně teda využít pouze možnosti a výberu suroviny kterou máš k dispozici, tohle je už dost zastaralé a vzhledem k tomu, že jdou dělat nefér nabídky a víc hráčů shání suroviny z dob vyšších než nižších bude to celkem dost obtížné nějak rozlišit.
  Ale to jak je dnes zaspamovany trh nevýhodným obchodem to nemá celkem obdoby.
  Nedivím se nikomu, že na takový trh ani nekouká.
   
  Dennis Bergkamp za toto poděkoval.
 5. DabraBary

  DabraBary Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  30. říj 2017
  Zkus na to založit samostatné vlákno, myslím že to není špatný nápad (ačkoli záleží jak to bude technicky možné)
   
  Joxer a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 6. bomer

  bomer Turista

  Registrace:
  26. kvě 2018
  A to právě není pravda. Všechny nabídky které dáš na trh uvidí lidi z tvého cechu, ať je zaškrtneš jako cechovní nebo ne.
   
  Joxer za toto poděkoval.
 7. Joxer

  Joxer Psavec

  Registrace:
  13. led 2018
  bomere, si trochu přestřelil. Nějak jsi to pokonil. Lord uvádí, že pokud zatrhneš nabídku jako výhradně cechovní, tak jí uvidí jen spolucechovníci a ty na to odpovídáš, že to není pravda, protože všechny nabídky co dáš na trh spolucechovníci uvidí. :D:D:D On přece nepsal, že nějakou nabídku od tebe hráči z tvého cechu neuvidí. :confused:
  Co takhle: Já bych napsal, že mám 3 mléčné koktejly - jeden s jahodama, druhej s banánama a třetí s čokoládou a pokud nabídnu ten s čokoládou pouze někomu ze svého cechu a postarám se o to, aby ho viděli jen spolucechovníci a tak můj čokoládovej koktejl budou bumbat jen členové cechu, tak v zápětí mohu čekat odpověď podobnou té tvé, která by zněla: A to právě není pravda, protože ten čokoládový koktejl v nabídce uvidí spolucechovníci ať ho zaškrtneš jako cechovní, nebo ne. Celkem máš humornou náladu bomere. To určitě nemyslíš vážně a jenom jsi rychlejš psal než četl, viď? :D:D:D
  Miluju příměry, tak to ber s rezervou. :D
   
 8. bomer

  bomer Turista

  Registrace:
  26. kvě 2018
  Když svůj koktejl s čokoládou nabídneš jen tomu z cechu bude ho pít jen ten z cechu to ano :)
  Ale to neznamená, že když ho nabídneš všem, že ti z cechu ho neuvidí jako cechovní ;) to je to co on píše, píše, že "Jenom nabídky, které byly vytvořené se zaškrtnutím této lišty jsou cechovní - tedy uvidí je jen a pouze členové cechu."
  - Ano je pravda, že je vidí jen a pouze členové cechu
  - Ale není pravda to, že "Jenom nabídky, které byly vytvořené se zaškrtnutím této lišty jsou cechovní". Všechny tebou vytvořené nabídky jsou označeny pro spolucechovníky symbolem "cechovní", ať byla lišta zaškrtnutá nebo ne.​

  Nebylo to psáno nějak útočně, i když to tak vypadá, bylo to pouze konstatování toho jak to (špatně) funguje :)
   
  Naposledy upraveno: 16. čer 2018
  Joxer za toto poděkoval.
 9. Joxer

  Joxer Psavec

  Registrace:
  13. led 2018
  Bylo by fajn dát do kontextu citaci lorda. Lord netvrdí, že spolucechovníci neuvidí nabídky spolucechovníků, když nejsou zaškrtnuté jako cechovní, jen použil výraz "cechovní nabídka" k viditelnosti nabídky. V kontextu viditelnosti je požitý výraz "cechovní" zcela v pořádku. Jen určoval kontext viditelnosti. Nic víc tím nenaznačoval.
  V tomhle se přece s nikým Lord nepřel. Tohle on přece ví. Není tu první den, aby nevěděl, že spolucechovníci vidí tvojí nabídku ať jí zaškrtneš jako cechovní, nebo ne. Výraz "cechovní" byl použit v kontextu k viditelnosti nabídky, kdy tvojí nabídku uvidí jen spolucechovíci a jíní hráči ne, pokud jí zaškrtneš jako cechovní.
  Ono to ani nevypadá jako útočný akt, to neboj.
   
 10. bomer

  bomer Turista

  Registrace:
  26. kvě 2018
  já neříkám že se s někým přel, jen podotýkám, jak to funguje :)
  ne všichni to musí vědět, třeba jako u nás v cechu, a pak jsou z toho jen zbytečné hádky a problémy a vyloučení z cechu - proto to vlákno Správné fungování cechovního trhu :)
   
  Joxer za toto poděkoval.

Nahoru