zrušení obchodní nabídky vedením cechu...

DeletedUser14062

Host
Nemohlo by se udělat na tržišti tlačítko zobrazovat pouze férové nabídky ? Nebaví mě pořád listovat v tunách nabídek typu 20 žuly za 20 plynu apod, když si můžu vyselektovat nabídky od sousedů, cechu, tohle by taky mohlo jít ;)
 

DeletedUser12887

Host
Nejlepší takový obchod ignorovat a nezbývá než si vybrat pouze férové hráče na obchod.
Případně teda využít pouze možnosti a výberu suroviny kterou máš k dispozici, tohle je už dost zastaralé a vzhledem k tomu, že jdou dělat nefér nabídky a víc hráčů shání suroviny z dob vyšších než nižších bude to celkem dost obtížné nějak rozlišit.
Ale to jak je dnes zaspamovany trh nevýhodným obchodem to nemá celkem obdoby.
Nedivím se nikomu, že na takový trh ani nekouká.
 

DabraBary

Moderátor

Člen týmu
Nemohlo by se udělat na tržišti tlačítko zobrazovat pouze férové nabídky ? Nebaví mě pořád listovat v tunách nabídek typu 20 žuly za 20 plynu apod, když si můžu vyselektovat nabídky od sousedů, cechu, tohle by taky mohlo jít ;)
Zkus na to založit samostatné vlákno, myslím že to není špatný nápad (ačkoli záleží jak to bude technicky možné)
 

Joxer

Psavec
A to právě není pravda. Všechny nabídky které dáš na trh uvidí lidi z tvého cechu, ať je zaškrtneš jako cechovní nebo ne.

bomere, si trochu přestřelil. Nějak jsi to pokonil. Lord uvádí, že pokud zatrhneš nabídku jako výhradně cechovní, tak jí uvidí jen spolucechovníci a ty na to odpovídáš, že to není pravda, protože všechny nabídky co dáš na trh spolucechovníci uvidí. :D:D:D On přece nepsal, že nějakou nabídku od tebe hráči z tvého cechu neuvidí. :confused:
Co takhle: Já bych napsal, že mám 3 mléčné koktejly - jeden s jahodama, druhej s banánama a třetí s čokoládou a pokud nabídnu ten s čokoládou pouze někomu ze svého cechu a postarám se o to, aby ho viděli jen spolucechovníci a tak můj čokoládovej koktejl budou bumbat jen členové cechu, tak v zápětí mohu čekat odpověď podobnou té tvé, která by zněla: A to právě není pravda, protože ten čokoládový koktejl v nabídce uvidí spolucechovníci ať ho zaškrtneš jako cechovní, nebo ne. Celkem máš humornou náladu bomere. To určitě nemyslíš vážně a jenom jsi rychlejš psal než četl, viď? :D:D:D
Miluju příměry, tak to ber s rezervou. :D
 

DeletedUser16019

Host
bomere, si trochu přestřelil. Nějak jsi to pokonil. Lord uvádí, že pokud zatrhneš nabídku jako výhradně cechovní, tak jí uvidí jen spolucechovníci a ty na to odpovídáš, že to není pravda, protože všechny nabídky co dáš na trh spolucechovníci uvidí. :D:D:D On přece nepsal, že nějakou nabídku od tebe hráči z tvého cechu neuvidí. :confused:
Co takhle: Já bych napsal, že mám 3 mléčné koktejly - jeden s jahodama, druhej s banánama a třetí s čokoládou a pokud nabídnu ten s čokoládou pouze někomu ze svého cechu a postarám se o to, aby ho viděli jen spolucechovníci a tak můj čokoládovej koktejl budou bumbat jen členové cechu, tak v zápětí mohu čekat odpověď podobnou té tvé, která by zněla: A to právě není pravda, protože ten čokoládový koktejl v nabídce uvidí spolucechovníci ať ho zaškrtneš jako cechovní, nebo ne. Celkem máš humornou náladu bomere. To určitě nemyslíš vážně a jenom jsi rychlejš psal než četl, viď? :D:D:D
Miluju příměry, tak to ber s rezervou. :D

Když svůj koktejl s čokoládou nabídneš jen tomu z cechu bude ho pít jen ten z cechu to ano :)
Ale to neznamená, že když ho nabídneš všem, že ti z cechu ho neuvidí jako cechovní ;) to je to co on píše, píše, že "Jenom nabídky, které byly vytvořené se zaškrtnutím této lišty jsou cechovní - tedy uvidí je jen a pouze členové cechu."
- Ano je pravda, že je vidí jen a pouze členové cechu
- Ale není pravda to, že "Jenom nabídky, které byly vytvořené se zaškrtnutím této lišty jsou cechovní". Všechny tebou vytvořené nabídky jsou označeny pro spolucechovníky symbolem "cechovní", ať byla lišta zaškrtnutá nebo ne.​

Nebylo to psáno nějak útočně, i když to tak vypadá, bylo to pouze konstatování toho jak to (špatně) funguje :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Joxer

Psavec
- Ale není pravda to, že "Jenom nabídky, které byly vytvořené se zaškrtnutím této lišty jsou cechovní". Všechny tebou vytvořené nabídky jsou cechovní, ať byla lišta zaškrtnutá nebo ne.
Bylo by fajn dát do kontextu citaci lorda. Lord netvrdí, že spolucechovníci neuvidí nabídky spolucechovníků, když nejsou zaškrtnuté jako cechovní, jen použil výraz "cechovní nabídka" k viditelnosti nabídky. V kontextu viditelnosti je požitý výraz "cechovní" zcela v pořádku. Jen určoval kontext viditelnosti. Nic víc tím nenaznačoval.
A to právě není pravda. Všechny nabídky které dáš na trh uvidí lidi z tvého cechu, ať je zaškrtneš jako cechovní nebo ne.
V tomhle se přece s nikým Lord nepřel. Tohle on přece ví. Není tu první den, aby nevěděl, že spolucechovníci vidí tvojí nabídku ať jí zaškrtneš jako cechovní, nebo ne. Výraz "cechovní" byl použit v kontextu k viditelnosti nabídky, kdy tvojí nabídku uvidí jen spolucechovíci a jíní hráči ne, pokud jí zaškrtneš jako cechovní.
Nebylo to psáno nějak útočně, i když to tak vypadá, bylo to pouze konstatování toho jak to (špatně) funguje :)
Ono to ani nevypadá jako útočný akt, to neboj.
 

DeletedUser16019

Host
V tomhle se přece s nikým Lord nepřel.

já neříkám že se s někým přel, jen podotýkám, jak to funguje :)
ne všichni to musí vědět, třeba jako u nás v cechu, a pak jsou z toho jen zbytečné hádky a problémy a vyloučení z cechu - proto to vlákno Správné fungování cechovního trhu :)
 
Nahoru