zrušit účet

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11433
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11433

Host
zdravym mám otázku kde můžu v nějakém nastavení smazat účet tato hra mě už nebaví je to jenom výce starostí proto chci smazat účet ve hře tak i na foru chci ten účet smazat jednou pro vždy nikde v nastavení sem nenašel smazání
účtu proto se ptám kde můžu dát smazat účet jo a smazáním nemyslim zablokovat né že pak to budu mít jenom zablokovaný chci jenom účet smazat ze hry nikoliv zablokovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3302

Host
Vymaž všetky budovy čo máš a potom by ti to mali zrušiť.
 

DeletedUser11231

Host
Asi nejokamžitějším a nejefektivnějším způsobem, jak zrušit účet je porušit hrubým způsobem pravidla hry. Třeba sprostě nadávat hráčům na foru, ve zprávách či na chatu, založit si multiúčty apod. Jinak si počkáš. Dlouho si počkáš. Tedy pokud podpora nenakopne vrtulu a nepustí sa do teho hned.
 

DeletedUser2298

Host
Pokud hráč napíše na podporu hry a výslovně požádá o odstranění účtu ( kompletní výmaz), tak mu podpora jen odepíše zda na tom opravdu trvá a že je to nevratný krok a po výslovném opětovném potvrzení je pak účet smazán... Obecně jsme to měli vyřešeno do 24 hodin.. tj. netuším kde kdo vzal informaci " že si počká..."
 

DeletedUser9906

Host
Naco tolik starostí? když tě hra nebaví, smaž všechny budovy,(nebo taky ne) a prostě zapomeň že existuje nějaký tvůj účet. Nevidím rozdíl v tom, jestli je zrušený nebo ne. To samé forum.
 

DeletedUser9061

Host
Qwertik: lukasprofesor psal přímo o SMAZÁNÍ ÚČTU, nikoliv zablokování apod..
[SPOIL]
zdravym mám otázku kde můžu v nějakém nastavení smazat účet tato hra mě už nebaví je to jenom výce starostí proto chci smazat účet ve hře tak i na foru chci ten účet smazat jednou pro vždy nikde v nastavení sem nenašel smazání
účtu proto se ptám kde můžu dát smazat účet jo a smazáním nemyslim zablokovat né že pak to budu mít jenom zablokovaný chci jenom účet smazat ze hry nikoliv zablokovat
[/SPOIL]

[SPOIL]lukasprofesor už snad napsal, nebo napíše na herní podporu. Otázka zodpovězena a já uzamykám.[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru