Zrusenie , pripadna oprava ikony obsadenosti krcmy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13805
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13805

Host
Ikona pre obsadenost krcmy nefunguje spravne , je tam aj ked je je krcma prazdna , zrejme je to sposobene nedostatocnou aktualizaciou.Denne prichadzam o navstevnikov ktori nevedia o tom ze to ze tam je ikona obsadenosti krcmy este neznamena ze je krcma plna.Velmi jednoducho sa da hrat aj bez tejto ikony , navstivim krcmu , obsadim kreslo a dam mativovat.Ked je krcma plna , nedam motivovat a vratim sa neskor.Podla mna bol napad so zavedenim tejto ikony super keby fungoval tak ako by mal.Zial , nefunguje.
 

peepee77

Veterán
Rozhodně jsem PROTI

Mně ikona funguje bez problémů. A "označování" hráčů pomocí tlačítka motivace jsem používal jako nouzové řešení. Motivuji jednou denně a to přes radnici.
 

DeletedUser11254

Host
Nápad rušit to tlačítko se mi moc nezná...Spíš se to může časem vychytat
 

DeletedUser12151

Host
taky proti, spis bych uvital jeji zvetseni a aby se neotevirala pokazde krcma, staci jen hlaska jako u motivaci, taky vas rozciluje tolik klikani? sice mam system ktery mi umoznuje bez nutnosti prejizdet mysi,ale je to klikani jak u blbych na dvorku :(
 

DeletedUser11297

Host
No logice Inna by to odpovídalo, aneb "co funguje zrušme, co nefunguje, pusťme do hry", ale doufám, že taková kravina je teda nenapadne. :D
 

DeletedUser14042

Host
Občas mi to nefunguje, ale než rušit tak radši opravit...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru