ztráta diamantů

Předevčírem se nešlo do hry přihlásit, když se to konečně zadařilo, zjistila jsem, že mám aktivována asi čtyři rozšíření za diamanty a na nich umístěny budovy, nicméně ani jednu tuto akci jsem neprovedla, jak je to možné?
 
Tak díky za odpověď, to bych musela být zhulená a nalitá tak, že bych neudržela myš v ruce. Aktivovat si čtyři rozšíření a umístit dvě budovy a nevědět o tom? Asi hovoří jaromires z vlastní zkušenosti :D
 
Taky si myslím, že se tam někdo naboural, nasvědčovalo tomu i to, že se hra jakoby načetla, ale zase spadla, jako by tam byl přihlášen někdo jiný.
 
Nebo se jen nechtíc překlikla a neví o tom :rolleyes: zvláště jestli to přehnala s pitím nebo hulením:oops:
Ano ale jak pak vysvětlíš že se jí nešlo přihlásit do hry, řekněme že se o to pokoušela v 14:00 z mobilu, buďto je to chyba (nahlásit na podporu) nebo někdo jiný byl přihlášený na její účet třeba ze svého počítače a to může podpora zjistit.
 
Taky si myslím, že se tam někdo naboural, nasvědčovalo tomu i to, že se hra jakoby načetla, ale zase spadla, jako by tam byl přihlášen někdo jiný.
Já to znám ze své zkušenosti, hraju na mobilu i na počítači a když to mám zrovna na počítači, otevřu mobil tak mě to z počítače vyhodí a obráceně.
Třeba byl ten někdo přihlášený, ty jsi se přihlásila, jeho to vykoplo, přihlásil se a vykoplo to tebe.
 
Naposledy upraveno:
Vzhledem k tomu, že na mobilu nehraju vůbec, padá varianta, že bych se dvakrát přihlašovala já sama. Obrátím se na podporu, díky za info.
 
Nahoru