Ztráty zboží při předčasné stavbě VB

JOSEF 70

Psavec
Za každou herní dobu o kterou by hráč chtěl postavit VB v době dřívější než je doba do které VB patří by za její postavení zaplatil o 20% zboží více-- procenta by se násobily tolikrát kolik dob by byl rozdíl. Šlo by o ztráty způsobené chybami při stavbě VB způsobené technickou neznalostí :)) Změna by bez potíží mohla platit v každém nově spuštěném světě:))
 

dudasek

Znalec
josef70 je blázen...zažil jsem ho v cechu na B ,kdy jako zakladatel beze slova smazal účet a vůdcovství padlo tehdá na popkaře-ale neaktivního..ještě že byl rozumný a předal práva,takže jsme začali křesat cech skoro od znova..ještě jsem nečetl jediný nápad,který by měl pozitiva..hejtr hadr... PROTI! a to zboží vyšších dob spíš kupuju,než prodávám
 

Svatej

Legenda
hmm, vlastně jsem na vážkách. S tím odůvodněním ohledně technické neznalosti souhlasím. Na druhou stranu 20% za každou dobu se mi zdá dost, asi bych dal o dost nižší rozestup.
Změna by bez potíží mohla platit v každém nově spuštěném světě:))
Ne, takhle Foe nefunguje. Nemáme tu světy s rozdílnými podmínkami. Jediné v čem se živé herní světy liší je datum spuštění.

Spíše PRO
 

JOSEF 70

Psavec
Nebylo to beze slova párkrát jsem psal jak se mi hra líbí jak vidím cech - cech šel jinou cestou - prosím jeho volba-- přebal jsem práva tehdy podle mě nejaktivnějšímu a šel.
 

JOSEF 70

Psavec
A kupovat zboží na VB za výzkumné body body - to je pak hra bez chuti - bytelně postavené město si zboží vyrobí ve výrobnách a smění v rámci herní doby-- . V mém městě nemají co dělat VB na které není město dost rozestavěné a výzkum dost probádaný:))
 

sir mcbacon

Komentátor
@JOSEF 70 už se konečně nauč psát nápady! Jsi dopisovatel, na fóru máš docela dost zpráv, a stejně je zpracování tvých nápadů vždycky úplná sr****!!! A taky zkus jednou navrhnout něco, co by hráčům pomohlo, ne jenom samé zbytečnosti. Navíc s tímhle zpracováním často ani člověk nepochopí, co chceš navrhnout. Ted jsem to jakžtakž pochopil, je to blbost, PROTI
 

DeletedUser16624

Host
PROTI...
I kdyz ja uz mam vse postavene, jen mi to prijde absurdni..
 
Já třeba nechápu celkově logiku toho, že ve středověku si postavíš budovu ze současnosti či jiné doby z budoucnosti. Podle mě to je absolutně nelogické a je to jen využíti nedostatku hry. Já bych byl nejraději pro to, aby hráč nemohl postavit velkolepku z dalších dob, ale to bohužel na rozjetých serverech nejde založit, protože nynější hráči tu možnost měli a tak noví hráči by byli v nevýhodě.
 
Nahoru