Zušlechťování na mobilu

DeletedUser15403

Host
Ahoj, na mobilu je pěkně otravné a trapné vyskakovací okno "zušlechtění se nezdařilo". Ještě trapnější jeho zavírání, jedině klikem na "dobré vědět". Když mi vyskočí několikrát za sebou, jde zušlechťování víte kam? Je to okno s informací pro mě úplně k ničemu, když to musím napsat slušně, nutné? A když už, nešlo by, aby se zavíralo jako ostatní, klikem kamkoli mimo něj?
Maty
 

DeletedUser15403

Host
No nevím, co bych měl zkoumat a co to má společné s jaký tutoriálem. Píšu o motivaci a zušlechťování na mobilu, z hlavní budovy. Kdo to zkusil, měl by vědět, ostatní to nepochopí asi :)
 

Mrtvejmagor

Veterán
No tak jako buď to okno tam nemám "zušlechťování se nedařilo" nebo jsem si ho teda jeste nevšimnout :D:Da to 'dobre vědět' tak taky nevím o čem píšeš ...
 

Mrtvejmagor

Veterán
Jo a ty pravidla nápadů ti píšu jen protože ten tvůj příspěvek nemá hlavu ani patu, pomalu nevím ani o co se jedná. Teda vůbec nevím o co se jedná, chybí screenshot pro znázornění. Uspořádat to taky aby každý věděl co je teď ve hře a co by jsi tam chtěl přidat...
 

DeletedUser12887

Host
Tak já tohle chápu co píše.
Je to otravné a psalo se to už dříve.
Jakmile klikneš na mobilu přes radnici v historii sociální interakce a potkáš po 24ti hodinách stejného hráče prostě místo aby se vynechal stále svítí jako aktivní bez toho že by se mu ta motivace nebo pomoc dala, takže chyba nedodelanost nebo nevím jak to nazvat.

Respektive pomoc jsem využil behem 24ti hodin a následující cela historie pořád ukazuje jako by tu pomoc nedostal.

Ve výsledku spíš to nepatří akorát do sekce nápady ale chyby
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15403

Host
kdo to viděl, ten ví o čem píšu, ale najde se trapný spamer, který ví kulový h.. ale neodpustí si kecy
fakt užitečný sem psát asi :oops:
 

Dědeq

Znalec
kdo to viděl, ten ví o čem píšu, ale najde se trapný spamer, který ví kulový h.. ale neodpustí si kecy
fakt užitečný sem psát asi
Nerozčiluj se. Pravidla nápadů/hlášení chyb jsou tu právě proto, aby bylo zřejmé, čeho se nápad/chyba týká. Hlavní chybu jsi ale ty udělal v tom, že jsi hned nenapsal, kde ti popsané chování aplikace vadí, neboť motivovat lze více než jedním způsobem. Protože tady se ani tak nemá povídat o tom, kdo co viděl a je mu to jasné, ale navrhnout změnu aplikace někomu, kdo má nebo nemá dost času dlouze nad smyslem věty přemýšlet, ale musí to nakonec zvážit a případně taky někam reportovat, pokud by se nápad předával dál. A nebude se mu chtít to po tobě přeformulovávat do standardizované podoby.
V neposlední řadě, pokud pro svůj nápad hledáš podporu, mysli také na pohodlí těch, kdo se k němu budou vyjadřovat. Na blbě formulovaný nápad se ti většina lidí vybodne, zvlášť když už to tu bylo, jak píše pivoj.

K nápadu samotnému: pro
 

Mrtvejmagor

Veterán
aha jo takhle přes radnici... Tak to dělej normálně přes lištu přátel, tam ti to nic nenapíše, a ještě k tomu můžeš navštívit krčmu
 

Dědeq

Znalec
Tak to dělej normálně přes lištu přátel, tam ti to nic nenapíše, a ještě k tomu můžeš navštívit krčmu
Jenže já takhle např. motivuji sousedy, abych věděl, koho nemám napadat, když už si dal tu práci a motivoval mě.
A tohle, co maty70 popisuje, je skutečně opruz. Řešení zmíněné výše peepee používám taky, ale je to ohrnovačka.
 

peepee77

Veterán
Jo taky tímto způsobem motivuju sousedy. Kdo dal motivaci je v bezpečí.
Bohužel otevřít a zavřít radnici je zatím jedinej způsob jak si ty už motivovaný aktualizovat.
 

DeletedUser12887

Host
já teď to dělám na mobilu tak, že když si dám první pivo registruju a když desátý už je mi to jedno, v případě že se tím zabývám, holt to okno ruším klikem vlevo
 
Nahoru