Zušlechtění - zhoršení stavu?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7629
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Mám dotaz. Na profilu jsem výslovně uvedl nechci vůbec zušlechtit. Několik hráčů mě ale zušlechtilo a dva z nich stejný typ (keř). Z nějakého důvodu mi v důsledku zušlechtění se naopak zhoršila spokojenost, měl jsme původně +2 po zušlechtění to naopak spadlo dfo mínusu. Myslím si, že i když je to absurdní, jediný důvod může být že dvě zušlechtění byly stejného typu, čili kůvli dvěma keřům (stejná věc). Je to možné? Jiný důvod není, jak říkám, před jejich zušlechtněím bylo v plusu, 100%. Díky za reakce.
 

DeletedUser5384

Host
Kvůli zušlechtění se ti opravdu nedostala spokojenost do mínusu,spokojenost je vázána výlučně na počet obyvatel. Netuším,co máš ve městě,spíš zapátrej v paměti,jestli jsi třeba nezboural nějakou obytku a nepostavil jinou s více obyvateli.
 

DeletedUser7629

Host
Diky za info, hraje roli zmena urovne ve VB? Cili pokud rust obyvatel VB pocita se to do spokojenosti? Myslel jsem, ze musim hlidat jen pocet domu, ale musim pocitat i as narustem kvuli VB?
 

DeletedUser5384

Host
Máš pravdu,na VB jsem zapomněl :) Nemám ověřeno,VB s populací nemám,ale troufnu si tvrdit,že populace z VB je potřeba započítat do spokojenosti:)
 

DeletedUser

Host
Pokud se ti zvedl stupeň Babylonské věže, nebo Kapitol, tak ti tím pádem narostl počet obyvatel, na které musíš mít požadovanou spokojenost.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru