Zvýšení atraktivity motivace měst hráčů

DeletedUser12887

Host
Nápad spočívá v tom, že upadá funkce motivace ostatních spoluhráčů.
Pomyslna dříve 20 (dvacka), už nikoho k větší aktivitě nemotivuje.

Tak k samotnému nápadu.

Při motivaci by se zároveň v mohla do města vložit nějaká věc, něco jako příhoda.

Čím víc motivací hráč obdrží, tim vyšší by byla naděje najít něco vzacnejsiho ve svém městě. Taková funkce by byla samozřejmě vzájemná, pak by se teoreticky mohla zvýšit i aktivita motivování.

Dejme tomu dám ze svého skladu 100 surovin nejvyšší éry a díky tomu, že budou hráči motivovat, je nějakým způsobem budou moct taky získat.
Hodím třeba 20 bodů a díky motivaci, těch 20 bodů denně taky někdo dostane, apod..
Samotný poměr by asi byl náhodný, jako cokoliv v této hře, ale mohlo by to prospět, aby ta funkce motivování budov ostatních hráčů, postupně nebyla úplně zbytečná.

Hledal jsem nápad na fóru: NE

Jinak je to z mobilu psáno, doladit a vylepšit se to dá vždycky, pokud by takový nápad narazil i na pozitivní odezvu.
 

DeletedUser12887

Host
Tak ono to ve finále jde dát i do návodu, jak motivovat ostatní hráče a ten zbytek se třeba časem dotáhne do nápadů.

Nicméně máš pravdu to jsem přehlédl.
Dík

Tady jinak jsou ještě hráči kteří to dodržují?

Tak snad peepee77, trojan resi ty příběhy a jinak nevím no

jinak někdo má třeba radost, že dostane motivaci, tak by ještě navíc dostal dárek

kdo motivovat nebude nebo nemůže, nedostane nic, jednoduchý jako facka

ve finále bych ještě udělal třeba dejme tomu týdenní aktivitu ve smyslu, nenamotivoval jsem určitý počet aspoň hráčů v cechu, seberu neaktivním třeba 200 FB z inventáře a věnuju je těm co hrají a motivují, až se neaktivní dostane na nulu, automaticky by byl vyřazen někam do koše, až by třeba jednou začal hrát, díky motivacím by se mu opět body vrátily, až si je zase vyhraje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
petrpivoj:tobě už z toho hrabe,což?
motivace je možnost ve hře-nikoli však nutnost..dá se hrát i bez ní-např když budu frajer z marzu najdu dost přátel,co mě budou motivovat bez ohledu na zpětnou pomoc..zkrátka se spokojí se zbožím z dynamiky/mincemi..naopak úkoly v eventech... a že jsou často...m/z vyžadují..

asi jsi nepochopil,že někdo si platí diamanty za reálné peníze,aby si body nakoupil a vy by jsi mu chtěl vykrást inventář,protože nehraje,nebo nemotivuje?

kdo motivovat nebude nebo nemůže, nedostane nic, jednoduchý jako facka
to je pravdaa-u tebe to neplatí?
 

DeletedUser12887

Host
No je otázka jestli nehrabe tobě, nicméně když je v každém eventu zisk budovy co je potřeba motivovat, pak by spíš bylo k zamyšlení podle tvého názoru, zrušit budovy, které budou potřeba motivovat.

Když vezmu v potaz, že mám za několik tisíc svatyně znalosti, které jsem ale získal dávno předtím, než bylo možné získat dnešní nové budovy eventove, je otázka vážně komu hrabe, když si uvědomís, že za 5 let se takových budov nahromadilo tolik, že bez té motivace budou zbytečné.

A právě že za reálné peníze, takže asi tak.

Dneska to asi spíš vymýšlí někdo, kdo do hry nedal ani korunu, takže Ti s klidným svědomím můžu sdělit, že nebýt toho, mělo by dnes spousta hráčů velké nic.

Co se týče toho původního mého návrhu, ale šlo o to, že není nutnost motivovat, nicméně s motivaci by se zvýšila šance na zisk něceho na základě aktivity hráče, ať si každý vybere jestli má být aktivní nebo ne.
Dneska je tržiště starozinictvi, kde taky nikdo nic získat nechce, tak místo toho by mohl dostat něco třeba skrz motivaci.
Jestli je to povinnost nebo není je otázka diskuse.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Co se týče toho původního mého návrhu, ale šlo o to, že není nutnost motivovat, nicméně s motivaci by se zvýšila šance na zisk něceho na základě aktivity hráče, ať si každý vybere jestli má být aktivní nebo ne.
S původním návrhem souhlasím (ale s dodatkem v příspěvku č. 3 ne). Vždyť i při návštěvě krčem lze získat stříbrňáky a nějaké ty body výzkumu (ale není to teda moc na to, jak člověk musí čekat na každou animaci o tom, jak se posazuju do krčmy na židli :D ). Akorát při motivacích je to jenom pár směšných mincí (byť došlo k navyšování z původních 20 podle věku hráčovy radnice).
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Chápu to, ale nelíbí se mi to. Od toho jsou semenné banky a dynamické věže. Pokud někdo vůbec nemotivuje a já ho to chci naučit, tak ho párkrát motnu já, aby měl v historii v radnici co oplácet. A když to nepomůže, tak ho vykopnu, pokud se mi nevyplatí něčím jiným. Je celkem pravděpodobné, že když se mu to stane víckrát, tak zjistí, že kdo chce hvězdy ve svém městě, musí je sám rozdávat.
Pokud někoho v přátelích mít musím, a on nemotivuje, tak mu oplácím stejnou mincí.
Držím si přátel kolem 75, město mám v BUD se všemi dostupnými rozšířeními a motivováno mám každý den komplet.
 

dudasek

Znalec
....by bylo k zamyšlení zrušit budovy, které budou potřeba motivovat.....mám za několik tisíc svatyně znalosti... že bez té motivace budou zbytečné.

....že není nutnost motivovat=seberu neaktivním třeba 200 FB z inventáře....?

tak se zamysli jestli svatyně už není "zastaralá"-sice tě stály peníze,ale už si na sebe vydělaly,což?
dnes už potřebuješ tu motivaci jinde..

pamatuji si,jak jsem vyhrál první svatyni dnes už to beru za stejný odpad jako "odměnu" vojáčka,či strážní oheň...
prostě pokud neporušuji pravidla hry je nemyslitelné,aby mi kdokoli kradl věci a body z inventáře,jak jsi navrhoval Petře vůbec nemůže záležet na tom,jak a koho motivuji..a že to moc neflákám

kvůli odměnám navíc je ve hře dynamická věž a semenná banka:docela překvapí 50 dia,ale i plevel typu zboží/medaile/kladiva a mince beru jako bonus i když moc nepotěší nelze ho odmítnout :)
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
jj-starožitníka jsem opomněl-za svatyně něco dá...nedávno jsem měl nabídku jednu odkoupit:40k mincí a 22?drahokamů tuším,že chtěl...je to žid,ale beru to jako možnost prodat plevel a vyměnit ho z něco,co upotřebím

edit:teď 4 prodávám:10130 om 3- drahokamů/ks...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13285

Host
Ja uz jsem tady daval navrh ze by bylo dobre kdyby treba bylo u motivovanych budov moznost volby nemotivovat.Tech budov s motivaci je posledni dobou fakt hodne a ta moznost by se hodila.Ale zadne body z inventare bych nebral preci jen motivace je dobrovolna.
 

dudasek

Znalec
otázka:na co máte ve městě budovy,co nechcete m/z?(jen na parádu?)

já bych naopak ocenil,kdyby pár budov,co nejde motivovat/zušlechtit,naopak šlo...vyrabované paláce moc radosti nepřidají
 

Dědeq

Znalec
otázka:na co máte ve městě budovy,co nechcete m/z?(jen na parádu?)
Vzhledem k tomu, že budovy, které dávají body při motivaci, mají větší prioritu automatu před ostatními, by to nedávalo smysl. Ale pirátská strážní místa, rotunda a jiné, které motivaci berou, ale není k ničemu (pokud máš dost spokojenosti) by mohly být ten případ. Ale zase: mají nižší prioritu, než třeba svatyně, takže pokud ti je někdo nemotne přednostně třeba kvůli surkám do dynamiky, tak ten případ nenastane.
já bych naopak ocenil,kdyby pár budov,co nejde motivovat/zušlechtit,naopak šlo...vyrabované paláce moc radosti nepřidají
To sice chápu, ale na druhou stranu já jsem právě rád, že je spousta budov, které M/Z nepotřebují, mám jich plné město (třešňovka, paláce...). Ne že bych je raboval, i když v odplatě ano (a k čemu by pak rabování bylo, kdyby nebylo co rabovat), ale právě že M/Z nepotřebují, zbývá mi pak dost na eventové speciálky a síně slávy.
 

dudasek

Znalec
uvedl jsem palác jako příklad-jistě,že vyrabování nepotěší,ale když nestihnu výběr přesně za 24 můžu čekat nějaký postih...bodové budovy mají prioritu-pak snad síně n prestiž a pak zbytek....když nepotřebuješ zušlechtit je blbost mít ve městě nějaké dekorace..
 

Dan 77

Veterán
Posloupnost je tato: Nejdřív se motivují budovy, jejichž motivací lze získat něco navíc kromě zdvojnásobení produkce mincí a zásob. Takže nejdřív budovy na body podle množství produkovaných bodů, pak budovy produkující navíc nějaké suroviny, pak všechno ostatní z budov tohoto typu. Pak jdou na řadu síně slávy. Pak motivace a zušlechtění na budovy produkující mince/zásoby/spokojenost od nejvyšší éry budovy po nejnižší.
 
Nahoru