Zvýšení omezení lišty bodů výzkumu

Současný stav: Na liště výzkumu můžete mít z výběru z budov max. 100 bodů výzkumu.
Návrh: Měnit omezení cca od moderní éry už každou další éru o 20 BV
Zkoušela jsem hledat na fóru: ANO
 

Smígl

Člen
jo tak, tak to ještě víc pro, sice nemám 100 FB denně, ale pro ty co maj tak to bude dobré
 

RomanS24

Člen
tohle je věc pro kterou jsem zároven pro ale i proti.
Pro by bylo dobry že by se nemusel využít dia,

Proti protože spousta hraču by to takžvaně šetřilo a potom by dělali naschval bordel v nahozech, (hlavně ty z menších dob nebo ktery jsou uplny dementi jako třeba Dokem)

takžen jsem Proti
 
Proti protože spousta hraču by to takžvaně šetřilo
Teď mohou také šetřit, stačí mít Arc 80...
a potom by dělali naschval bordel v nahozech, (hlavně ty z menších dob)
Všichni nejsou takoví, jako například váš ”vůdce” michalisko ;) a na době tady vůbec nezáleží...
Podle sebe soudím tebe, že? ;)
 

chlastakov

Komentátor
PROTI
5 dia denně na svět je směšná cena.

Zapomínáš na Modrou Galaxii. Já nemám vůbec problém zaplatit dia za rychlý výběr, ale s tou galaxií je to utrpení. Často po jednom nebo dvou výběrech mám přes 100 a musím to utratit, než mohu vybrat za dia. Když už, tak by to alespoň mohlo jít za dia vybrat, i když člověk už přes 100 má. Takhel je to docela sviňárna, že utratíš dia a nic to vlastně nevybere.
 

Dan 77

Veterán
PROTI
Tento nápad byl už hodněkrát a normálně bych byl částečně pro (viz Galaxie, ale zase by měli vývojáři míň zisku, takže nulová šance, aby to prošlo). ALE...
... na Betě už je ve spoilerech, že bude možné si zakoupit prémiový účet, ve kterém mj. bude navýšena hranice sebratelných bodů na 250 (resp. 249 + výběr další budovy místo 99 + něco) a navíc hromadné výběry budou v rámci něho zadarmo (ani 5 dia by to pak nemělo chtít po těch, kdo zaplatí).
Takže tak, bavit se můžeme, o čem chceme, ale stejně to bude jinak. ;)
 

chlastakov

Komentátor
Na betě jsem a mám zato, že ten nápad s premium již opustili. Minimálně koupit to teď nejde, to okno je prázné.
 

d arvit

Odborník
obávám se že ani zvýšení limitu na 250 mi situaci moc nezlepší, momentálně vybírám přes galaxii 3-4x + hromadný sběr za 5 dia ..
když premium tak bez limitu :cool:
 
Nahoru