Zvýraznit barevně motivační hvězdičky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3520

Host
Podle mě by všem hodně pomohlo, kdyby se při motivaci/zušlechtění kolegy zvýraznili hvězdičky, třeba žlutě s orámováním.
Města jsou v pokrokové době šedý a hvězdy se v nich úplně ztrácí. Je to zbytečně nepřehledné a tím pádem trvá víc času, než najdu vhodnou budovu. I v jiných dobách by to určitě pomohlo.

Jako úplnou vychytávku bych viděl zavedení různých barev hvězdiček pro kulturní budovy a dekorace. Případně i pro peníze a zboží.

Hlavní důvod úpravy ... úspora času při hledání ...

dík za zvážení a případné posunutí dál

ukázka teď:
město k motivaci.jpg

ukázka návrh:
město k motivaci zvýrazněné hv..jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Velmi pěkný ( i pěkně vypracovaný) návrh... palec nahoru
 

DeletedUser7347

Host
Co to já ty hvězdičky vidím zázrak zázrak :D To je paráda :D "Vývojáři učte se tak se to dělá" :cool:
 

DeletedUser3520

Host
děje se s tím návrhem něco?
poslali jste to aspoň dál?
 

Kayro

Znalec
Je to hruza ty svetle hvezdicky na vice mene svetlich budovach,kdyz se k tomu pricte ze budov je mene a museji se ty volne k motivaci hledat tak je to des a uplne zbytecne.Aktualizace za auktualizací a nic,pritom mi nepripada ze zmenit barvu hvezdicky je nejake programatorske veledilo.
 

DeletedUser7675

Host
Tak to by bylo super... palec nahoru :) Ty hvězdičky nejdou moc vidět když jsou budovy naplácany u sebe a ještě jsou světlé barvy, hrozně to zdržuje je hledat při motivování/zušlechťování :/
 

DeletedUser7347

Host
Je to hruza ty svetle hvezdicky na vice mene svetlich budovach,kdyz se k tomu pricte ze budov je mene a museji se ty volne k motivaci hledat tak je to des a uplne zbytecne.Aktualizace za auktualizací a nic,pritom mi nepripada ze zmenit barvu hvezdicky je nejake programatorske veledilo.
Je to bída! Myslím že si počkáme i na tu to maličkost dlouho. Vývojáři přece makají na cech. válkách a nemají čas :eek:
 

DeletedUser7772

Host
fajn nápad - úž pár krát navrhnutý bol a zatiaľ bez odozvy :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru