Zvětšení rámečku při úpravy témat v cechovním fóru

trochu zcestná myšlenka něco řešit přes FB. Jednak třeba já konkrétně FB ignoruju i když jsem starší páka a nevím, proč bych na tom měl něco měnit. A i kdybych ho měl, tak určitě nepotřebuju, aby všichni hráči v cechu měli zmapované jakékoliv moje osobní informace. Na cechovní fórum je odkaz přímo ve hře a přijde mi daleko jednodušší uchovávat informace pro cech tam. A pokud nechápeš jaké informace, tak například úkoly pro event. Mnohem lepší než to dát do cechovního vlákna, kde to za půl dne nikdo nenajde a akorát se každý bude ptát, jestli někdo neví jaké tam jsou úkoly. Nebo se tam dají například uložit informace pro bojovníky v CVC, na které cechy třeba nemají útočit, protože je s něma uzavřená nějaká dohoda. Napsat to do cechovního vlákna je nesmysl protože to zapadne v ostatních zprávách. Využití pro cechovní fórum určitě je. To, že ty ho nechceš používat a radši si to pujdeš psát na FB, neznamená, že nemá uplatnění.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Mnohem lepší než to dát do cechovního vlákna, kde to za půl dne nikdo nenajde a akorát se každý bude ptát, jestli někdo neví jaké tam jsou úkoly
Proto mám v cechu přesně vyřazené vlákno JEN na úkoly takže nikdo tam nesmí psát. Píšou se tam jen ty úkoly, a ano dávám to na forum ale někteří hrají na mobilu tak to dávám i do vlakna...
 

dudasek

Znalec
forum na mobilu nefunguje-stejně jako chat...když už to tvůrci hodlají ignorovat a odmítají návrhy na sdílení co jiného,než externí forum/facebook...lze použít?
zprávy ve hře fungují-jde o to si utvořit nějaká prostá pravidla pro psaní a funguje to dobře..stačí blbé "up" a vlákno se zas 2 měsíce nesmaže-můžete i dopsat aktulizace :)
 

DeletedUser13598

Host
Nechápu co všem dělá takový problém jednou za čas se přihlásit z PC. V aplikaci by to být mělo, ale pochybuju že to tam dodají.
 

DeletedUser13598

Host
FB skupinu jsme zkoušeli na Divokých kmenech, sice to funguvalo a domluva byla rychlejší, ale kdo FB nemá tak ho ani zakládat nebude.
Vytvářet kvůli hře web mi přijde zbytečnost a práce navíc při aktualizacích.
Cechovní fórum se dá pořád rozšiřovat a to že s tím mají problém ti co hrají na mobilu je pravda, ale na druhou stranu my co hrajeme na PC nemáme takovou možnost být na FoE třeba ve vlaku (těžko vytáhnu ntb z kapsy) jako ti co hrají na mobilu. Proto si myslím, že to do aplikace nepřidají.
 

dudasek

Znalec
ježíši hráli jsme konkurenční hru? a stavěli div světa(někdo asi tuší) přímo jsem nestavěl,ale posílal podpory a obilí,aby vojsko při obraně nepochcípalo.....byl jsem u třech vítězstvích stavitelů z naší aliance-zde obdoba cechů..moc jsem toho nenaspal a byl jsem i u hlídání divu-tolika důvěry jsem měl.....kdo nezažil nepochopí!
měli jsme své forum,protože ve hře nebylo a používali jsme i hodně Skype(víte,co to bylo?)...mimochodem jsem si často dobře pokecal-doma teda skoro rozvod,ale přežili jsme a 3*první na serveru,včetně "speedu" mluví za vše..kdo z vás to dal?!

já tu chci hrát a objevovat hru po svém-dohledat blbosti typu "úkoly k eventu" umím sám a nemusí to za mně kdokoli dělat-dá se to uhrát i bez soupisu..možná to neútočení v CvC-na to stačí vlákno a občas aktualizace...
 

Dan 77

Veterán
Grepolis ale není konkurenční hra, je taky od InnoGames, takže spíš něco jako sesterská.
I když, tam jednotky na hlad neumírají a fórum tam je, jinak by teda všechno sedělo na Grepolis, ale třeba je nějaká online hra, která je hodně podobná.
My si seznamy úkolů k eventu (bez nichž se ty eventy dají v pohodě dokončit a někdo je prostě línej najít si to na Wikia a příp. vložit do překladače :D ) dáváme taky do cechovního vlákna, je to víc po ruce než to vkládat na dvě fóra, navíc po skončení eventu už ten seznam není potřeba, jednorázovka.
A přesto cechovní fórum potřebujeme. Leckteré info je nepraktické dávat jinam ve hře, do zpráv apod. Seznam o neútočení v CvC můžeš na fóru omezit tak, aby do sekce CvC měli přístup jen ti, kteří mají právo "Důvěryhodný" a v CvC se nějak víc angažují. Leckteré důležité návody ke hře ani nejsou na tomto fóru ani jinde, a buď můžeš někomu dokola odpovídat na dotazy, nebo můžeš udělat pro jednou návod a odkazovat se na něj. Můžeš tam upřesnit informace o cechu, které jsou v cechovním profilu, dokonce vytvořit trvalý popis cechovních vláken. Nevím, v čem ti přijde fórum ve FoE divné, na CvC je zase nejvhodnější chat, nějaké sociální sítě ať jdou někam, jsou v těchto ohledech dost nepraktické. :)
 

dudasek

Znalec
myslel jsem něco jiného než Gregopolis..začíná to na T a má 7 písmen..nevím,která hra má spešl servr,kde se hraje speed=3*rychleji...

nezavrhuji forum,jen je velká škoda,že na něj mobilní nedohlédnou a tudíž asi není ho proč vylepšovat...
 

Dan 77

Veterán
Ale důvod je, já fórum používám. :D :D
Řešení je jednoduché, přidat takovou jednoduchou věc jako fórum do aplikace.

Jo táhle, tam vlastně jsou taky nějaké divy, no jo, ale tam jsem moc dlouho nevydržel, je to tam trošku víc hardcore. :D To i bojová hra Grepolis je oproti T ještě zlatíčko, nezničí ti pravidelným útočením město a přesuny jednotek chvíli zaberou. BTW, v Grepolisu jsou různé rychlosti na každém serveru (1, zlatý střed 2 nebo 3, každý si vybere, co komu vyhovuje nejvíc) a speciální server má pak rychlost 4.
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
CvC pravidla jsem ve své argumentaci vynechal záměrně, protože kdo se nedostane na PC, ten se nedostane ani na CvC, tudíž mu fórum k tomuto účelu moc nepomůže :)
Problém využití poštovních vláken k běžnému použití v MNOHA případech, ani není třeba je zde všechny vyjmenovávat, není jen v tom, že vlákna časem zmizí, ale kdo si píše častěji a s větším množstvím lidí a nemaže hned každou konverzaci, musí si zprávy vyhledávat v desítkách stránek staré pošty, a to praktické také moc není.
Mimochodem dost lidí začnuvších hru na mobilu má problém s přihlášením na PC, protože hrají třeba přes FB, GameCentre nebo jenom jako host, a pak si nevědí rady. Naopak kdo hraje na PC, s přihlášením v mobilní aplikaci by problém mít neměl - ergo kdo hraje normálně na PC, tak může bez komplikací používat mobil a jen tím získá, což opačně už tak samozřejmě neplatí (právě kvůli možné složitosti přihlášení účtu). Navíc mobil má prakticky každý, kdežto vhodné PC doma úplně každý nemá. Každopádně přivítat nováčky slovy "všechno máme na fóru, jestli hraješ jenom z mobilu, tak si trhni" pro mě není volba.
 
Prosím mám dotaz. Mám práva moderátora fóra + nějaká další, ale netuším jak vytvořit ta fóra. Po kliknutí na okno Cechovní fórum se mi objeví prázdné okno s nápisem "Žádná fóra ještě nebyla vytvořena". Můžete mi poradit?
díky
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Vpravo dole je modré tlačítko "Spravovat fóra". Tam se dá/dají vytvořit hlavní vlákno či vlákna fóra. Pokud ti to tam nejde tak je možné že na tento první krok (vytvoření hlavního "vlákna" fóra) musíš být minimálně vůdce. Potom na upravování a vkládání dalších podřadných vláken a témat stačí být moderátor.
 
Nahoru