Zvláštní záložka pro tuláky ve správě armády

Zvláštní záložka pro tuláky by byla SUPER! :)

  • Ano!

    Hlasy: 48 88,9%
  • Ne

    Hlasy: 2 3,7%
  • Je mi to buřt ;)

    Hlasy: 4 7,4%

  • Celkový počet hlasujících
    54
Ráda bych navrhla vývojářům, zda by mohli do správy armády přidat extra záložku jen pro tuláky. Přesně by se tam vešla. Jasně, tuláci jsou sice lehká jednotka, ale mají v armádě jakési výsadní postavení. Speciální záložka by ohromně ulehčila listování a výměnu armády při více bojích. Zhruba od průmyslu začínají lehké jednotky (jaeger) nabývat na významu a tuláci jsou najednou dál, než kdy dřív... Co myslíte?
 

Mrtvejmagor

Veterán
Diky za upresneni
Současný stav: tulaci jsou mezi lehkymi jednotkami
Nápad: zvlastni zalozka jen pro tulaky
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ano, neni tu, predchoi navrh zni jinak
No tenhle nápad už tu byl viz Správa armády takže můžeš přidat svůj odpověď tam protože jsi si určitě přečetla tohle PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš
a k nápadu mám stejný posudek
dle nedavneho neofiko pruzkumu na FB skupine hraje drtiva vetsina na mobilu, kde je to FAKT otrava. Myslim, ze by to uvitali :)
 

DeletedUser

Host
Nejsem vyloženě proti, ale je třeba se na to podívat z druhé strany. Jsou tady lidi, kteří jsou na momentální systém dost navyklí a změna by se jim spíš nelíbila. Věřím tomu, že změna by byla užitečná jen pro verzi na telefon. Víc by se mi líbila možnost vytvořit si jakousi šablonu jednotek pro útočnou armádu, kdy by si člověk jenom vybral, kterou kombinaci jednotek použije. To už tu ale někde tuším taky bylo.
 

OffTheWall

Psavec
PRO všema deseti
Než se přes pěšáky posunu k tulákům, stihla bych mezitím další boj a v CB občas rozhoduje každá vteřina :)
Taky by se mi líbil samostatný slot nebo jiné umístění jednotek obranné armády (třeba na konci), moje obrana je to to poslední, co potřebuju vidět ..
Výběr jednotek na PC pomocí posuvníku by to nijak nenarušilo a argument, že jsou na momentální systém hráči zvyklí je pro mě irelevantní, ve hře je spoustu novinek, na který si každý po čase zvykl a mnohé z nich uvítal :)
 
Nejsem vyloženě proti, ale je třeba se na to podívat z druhé strany. Jsou tady lidi, kteří jsou na momentální systém dost navyklí a změna by se jim spíš nelíbila. Věřím tomu, že změna by byla užitečná jen pro verzi na telefon. Víc by se mi líbila možnost vytvořit si jakousi šablonu jednotek pro útočnou armádu, kdy by si člověk jenom vybral, kterou kombinaci jednotek použije. To už tu ale někde tuším taky bylo.

Ja myslim, ze by to nebyla velika zmena. Mezi zalozkou "strelci" a vyberem armad podle veku je prostor asi tak na 1,5 zalozky. Ta tulkaova by se tam vesla uplne paradne a i z hlediska programatorskeho to nebude zdaleka tak slozite, jako vytvareni sablony dle preferenci, nebo zobrazovani nejpouzivanejsich jednotek, jak uz tu nekdo navrhoval kdysi driv. Zkratka by bylo misto 6 zalozek(vsechny/rychla/tezka/pesaci/artilerka/strelci) jeste sedma, tulaci. Nemusi se resit zadna statistika vyuziti nebo hracske preference. Cau nazdar :) A jak pise @JanikOffTheWall v CB casto rozhoduje kazda vterina a listovani desitkami lehkych jednotek je na mobilu peklo :-D
 
Nahoru