Zvuk střelby

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10773

Host
  • Svět:všechny
  • Prohlížeč a verze:věechny
  • Popis chyby:zvuk výstřelu je slyšet až po ubrání života jednotkám
  • Jak často se chyba vyskytuje:vždy
  • Detail chyby:dám například zaútočit s dělem na jednotku kliknu,uberou se životy nepřáteli a až potom je slyšet zvuk výstřelu
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru:Ano
 

Dan 77

Veterán
Pamatuju si, že něco takového se běžně stávalo. Jednotek jakých epoch se to konkrétně týká?
 

Dan 77

Veterán
Řekl bych, že je to u mnoha jednotek. Ale to je jedno, na konkrétní případy si vývojáři klidně přijdou i sami.
 

DeletedUser11297

Host
Tak toto jsem třeba vůbec nevěděl. Hru hraji už od začátku bez zvuků, protože jsem nikdy nepřišel na jejich využití. Když mám hru zapnutou v prohlížeči půl dne, tak by mě to akorát rušilo.
 

Arthoris

Odborník
Jo no to je pěkné první je slyšet,jak uberete nepříteli život a pak až výstřely.Hlavně,že mají betu ale veškeré chyby stejnak pustí do hry,další otázka je jestli ti hráči na betě píšou nějakou odezvu co se týče těch chyb nebo nedodělků aby o tom Inno vědělo a nebo jestli ty odezvy vůbec čtou.Další věc,že by to měli testovat i oni sami.A stejně i když to pustí na ostré servery,tak jim ty opravy trvají předlouho a o těch chybách už musí určitě vědět.No ale asi je to moc netrápí.
 

Dan 77

Veterán
Arthoris: Vystihl jsi to přesně.

Tak toto jsem třeba vůbec nevěděl. Hru hraji už od začátku bez zvuků, protože jsem nikdy nepřišel na jejich využití. Když mám hru zapnutou v prohlížeči půl dne, tak by mě to akorát rušilo.
Třeba to, že slyším zvuky při ovládání hry, je příjemné. ;) Můžeš si vypnout "hudební pozadí" hry (které je příliš monotónní), ale zvuky si nechat - takže pokud ve hře nebudeš zrovna nic dělat, nebude to rušit nějakými zvuky.
 

DeletedUser11474

Host
Zvuky ve hře mám také vypnuté. Stačilo mi párkrát přejet domky a zjistil jsem, že nejvhodnější hlasitost je 0 =)) Každopádně tuto chybu mohu (bohužel) potvrdit. Zdá se mi, že to je jen pokud mám zapnutou i herní hudbu.

Můžete to, prosím, ještě někdo zkusit porovnat s hudbou a bez hudby? Myslím si totiž, že zvuky se přehrávají postupně, takže se přehrává hudba, stopne se, přehraje se první zvuk, spustí a topne se hudba, pak druhý zvuk a pak zase hudba nebo posun jednotky. Ale mám pocit, že se nejdřív hra podívá, jestli zvuk zná a má uložený (pak ho přehraje rovnou) nebo ho nejdřív stahne (a aby se nemuselo čekat, tak se přehraje dostupný zvuk a pak až ten správný).

Délky zvuků v bitvě (v Průmyslové době):
07_battle.jpg

Správně by se měl přehrád pohyb (move) - útok (attack) - obrana (defend) - smrt (die). Myslím si, že v některých případech hra přehraje kratší zvuk (smrt) a pak až ten delší (útok).

Ale obávám se, že to tady my nevyřešíme =(
 

Přílohy

  • 07_battle.jpg
    07_battle.jpg
    19,1 KB · Zobrazení: 5
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
ahoj toto se stává hlavně po delší době hrání nebo když je PC zahlceno dalšíma spuštěnýma programama a ty lze vypnout ve správci souborů a také si v prohlížeči vymazat cookies soubory

A reaguji ještě na Arthorise ano na betě hráči chyby hlásí ale nikdo je spíš neřeší
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Nemám pocit, že by to bylo způsobeno zároveň zapnutou herní hudbou na pozadí. Ale jinak to, co psal Kornflakes, zní věrohodně. :)
Co se týká zapnutí/vypnutí zvuku, mám to na 1 (víc je moc), repráky mám totiž puštěny jen decentně. ;)
 

DeletedUser5477

Host
Zkoušel jsem mít zapnuté jen zvuky při bitvě ( herní hudbu na pozadí jsem vypnul) a stále se mi při bitvě ozývají opožděné zvuky :) Stou hlasitostí je pravda, že je lepší ji mít na 0 max na 1 :D
 

Dan 77

Veterán
Jj, je jedno, jestli je hudba zapnutá nebo ne. Ale jinak to Kornflakes vysvětlil fakt dobře.

Zrovna u hry se mi zvuky při klikání a v bitvě líbí, protože je to "živější", není to pak jen nudné klikání bez zvukové odezvy a bitevních zvuků. Jenom to kazí zvuk při otevření Honby za pokladem.
(vlastně celá tato funkce do hry nezapadá - další prkotina, ještě k tomu nedodělávka, tzn. změna k horšímu, kterou se zbytečně zabývají, dokonce jí dávají přednost před podstatným)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru