Nové profilové příspěvky

Zajímavé, skončíme v cechovních bitvách na 1.místě a stejně odměnu nedostaneme, nebot nám systém napíše že sme se nezůčastnili bitev. :oops: :rolleyes:
Pablo Pražský
Zřejmě jen určité procento z vás a to systému nestačilo to mě mrzí, to naštve co
Být konzervativní bílý muž v některých částech světa znamená, že na vašem životě nezáleží...
LordFrunDor
LordFrunDor
Na druhou stranu, dokud ten remake vzestupu NSDAP k moci natáčej hlavně v zemích oddělených od evropy minimálně průlivem, bezpečněji pak atlantikem tak to ještě není tak hrozné.
Nikdy nevíme co je na druhé straně, když se chystáme skočit. Země se připravuje tento skok udělat, znovu a znovu a my nevíme jak tenhle skok skončí...
stejně se mi kolonizace ceresu líbilo jako název víc než pásu planetek... :p
  • Poděkování
Reakce: GENS35
LordFrunDor
LordFrunDor
Ano, jejich kreativitě vyloženě tleskám a plesám nad tím co nového vymyslely a nacpaly do nové éry. :) :D
Dan 77
Dan 77
No mohlo to bejt lepší, to jo, ale co bys tam vymyslel ty? A co bys vymyslel, kdyby se tato éra měla omezit jenom na Ceres?
LordFrunDor
LordFrunDor
Hele, já za to nejsem placenej, takže "co bys tam vymyslel ty" je čistý "zadarmo nic" ;)
BTW: Ceres je docela velká planetka. Klidně mohli hodit všechny provincie na 2 mapy - jedna strana Ceres a druhá strana Ceres a fungovalo by to.
"People think there's one reality but there's loads of them, all snaking off, like roots.
And what we do on one path affects what happens on the other paths. Time is a construct..."

Colin Ritman
Fraška života letí kupředu jako splašená herka a diváky už pramálo zajímá zápletka prvního aktu ! ( viz Hogo Fogo z "Limonádníka) . :eek: :eek: :eek:
Ahoj, přes jaké menu se přidám do cechu anebo svůj cech opustím?
Cliffs of Gallipoli
Cliffs of Gallipoli
Klikneš na cech, pak ty tři čárky v modrým poli , a tam je tlačítko opustit cech.
Cliffs of Gallipoli
Cliffs of Gallipoli
Když v žádném cechu nejsi, tak klikneš na ikonu cechu, a tam budeš mít cechy na výběr.
Ten pocit když se po 7mi letech lognete na GoG a zjistíte že vám mezitím dali 20 her zdarma, jen maily šli do spamu... XD
LordFrunDor
LordFrunDor
škoda že jsem to nezjistil před karanténou :(