Nové profilové příspěvky

Televizní titulky 2020: "Opposite journalist imprisoned for life for parking ticket and transfer to infamous remote prison called "Accident happens" "
Já ve škole měla poznámky za pozdní příchody a za zapomínání, a že to nebyla jen jedna poznámka.
Cliffs of Gallipoli
Cliffs of Gallipoli
Kdybych měla teď dostat poznámku za každý pozdní příchod, tak už mám nejmíň dvojku z chování:D
Výběr ze Spencerových pitomostí školy Života.

Záznam 021
Sedět v lavici přímo u katedry je super. Nikdo vás nebude rušit. Připravíte se o možnosti jak psát taháčky na testy, to vyřeší monitor.

Taháčky na monitoru vynesly Spencerovi 3 dlouhé úlohy navíc + zopakování testu v náročnější verzi, poté co tvrdil: Nepodvádím, já tomu rozumím.

Poučení, pokud budete psát taháčky, hlavně se při tom nesmíte nechat chytit.
Výběr ze Spencerových pitomostí školy Života.

Záznam 009
Ve druhé třídě základní školy běhal po třídě se zaoblenými nůžkami (těmi pro děti aby si neublížily). Za což obdržel třídní důtku, která měla širokosáhlé následky.

Poučení, něběhejte s nůžkami, pokud vás někdo vidí... a vlastně vůbec, neběhejte s nimi.
Tak jsem udělala největší pitomost co jsem během eventu mohla udělat. Úkol by provést výzkum, tak jsem ho provedla a dostala jsem se do další éry,takže jsem si skoro všechny úkoly ztížila.
(Boromir pozoruje "cosi," co pluje po řece.)
Aragorn: Stopoval nás už od Morie. Doufal jsem, že se mu na řece ztratíme, ale na to je moc dobrý plavec.
;)
LordFrunDor
LordFrunDor
Když o tom tak přemýšlím, těch hlášek na Morii je docela zásoba...
Na tu Tolkienovskou, samozřejmě. :p
Pablo Pražský
kdo? Glum? :-DD