Nové profilové příspěvky

"Vylepšená" verze se opravdu povedla. Jestliže vylepšení např. spočívá v tom, že kliknu na začátek a v nabídce není žádná packa, tak to je opravdu síla. Programátoři se ráno vzbudili, vytáhli ruku z nočníku a začali vylepšovat....Anebo - začátek, 1 packa. Po jejím stažení dolů už NIC, jen prázdný, hluboký Vesmír.
Programujte plaše, děti zlatovlasé, mám vás rád a po takovýchto eventech chci zločiny páchat!
ahoj můžu se zeptat, otevřela jsem v Jupiteru území s turnajovou věží a nemůžu do věže bojovat. Mám ještě vyzkoumat něco jiného? Marjanka
sabinabetty
sabinabetty
To bude tím že Jupiter začal až v pondělí odpoledne... turnaje jsou týdenní a začínají v pondělí ráno (nebo o půlnoci, nevím přesně) takže do PvP Jupiteru se ještě zapojit nejde.
majk1a
díky,ráno začínají v 7, takže vlastně nezačal
Má cenu si nechávat továrny z doby bronzové, když už je nemůžu dávat do cechovní pokladny?
Jsem v průmyslové éře.
Georgius Maximus
sabinabetty
sabinabetty
Ne nemá. Továrny měj vždy jen ze své éry. Ostatní směníš na trhu když budeš potřebovat.
Georgius Maximus
Ahoj, mám problém s řešením úkolu v příběhu označen jako,, Mobilizace nových jednotek" , 1/ Postav vojenskou budovu vrcholného středověku, 2/ rekrutuj vojenskou jednotku vrcholného středověku. Druhá část je v pohodě a druhá se mi vůbec nepřipsala, i když mám postavené všechny vojenské budovy, moc děkuji za radu, nebo opravu tohoto problému, leonardo11
NoVa
NoVa
Ahoj, zkoušel si nějakou tu budovu postavit? Takový úkol neregistruje když už nějaké budovy ve městě máš, ale na splnění musíš postavit novou. Zkus položit nějakou další a pak klidně hned smazat a měl by se ti splnit. :)
Ahoj
Všichni hráči mají v profilu text. Když se jdu podívat k nim tak vidím jen prvních pár řádků toho textu. U hráčů které mám v liště se mi ten text ukáže celý.
Dotaz: Jak najdu celý profilový text u hráčů které nemám v liště?
Díky
Dagobert von Vogastisburg
Vítejte na mém profilu. Zde můžete komunikovat a zeptat na cokoliv.
Petr13662
Proč u toho nového fotbalového nesmyslu nenapsali rovnou že je to turnaj pro platící hráče ?? Jak může "normálně vyhrát pokaždeé hráč s fotbalisty na ůrovni 4 a 36% proti fotbalistům na ůrovni 6 a vyšší a s 68 % utoku -prostě fejkovina hrubého zrna !!!