Výsledky vyhledávání

  1. De Giorgi

    přestavba města pomocí jeřábu

    Poradí mi prosím někdo s přestvbou města? Děkuji
  2. De Giorgi

    Osada

    Dobrý den, lze nějakým způsobem urychlit výrobu v osadě?
  3. De Giorgi

    Zimní událost

    Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda při zimní události se nacházejí v příhodách kolem města hvězdičky?
  4. De Giorgi

    Návrh na uzamčení Velkolepé budovy

    Návrh na uzamčení Velkolepé budovy Nešlo by zakomponovat do hry uzamčení Velkolepé budovy? Aby nebylo možné do ní vkládat bez souhlasu majitele? Myslím, že většina hráčů by byla pro. Psala jsem to na podporu, prý zajímavý nápad, ale ještě to mám dát sem. Tímto tak činím a snad se ke mně někdo...
  5. De Giorgi

    Návrh na uzamčení Velkolepé budovy

    Nešlo by zakomponovat do hry uzamčení Velkolepé budovy? Aby nebylo možné do ní vkládat bez souhlasu majitele? Myslím, že většina hráčů by byla pro. Psala jsem to na podporu, prý zajímavý nápad, ale ještě to mám dát sem. Tímto tak činím a snad se ke mně někdo přidá. Hezký den všem.
  6. De Giorgi

    Velkolepé budovy

    Dobrý den, neexistuje náhodou nějaký způsob, jak urychlit výrobu Velkolepých Budov? Děkuji :)
  7. De Giorgi

    Odměny v cechovních bitvách

    V cechovních bitvách se dostává za odměnu zboží z té doby, ve které se nachází hráč. Přitom ale ve vyjednávání musí platit i zbožím z doby předešlé. Nebylo by rozumné a logické dostávat za odměnu i zboží z doby minulé?;)
  8. De Giorgi

    Odměny v Cechovních bitvách

    Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč se v CB nedostává jako odměna i zboží z minulé doby, když je vyžadováno na vyjednávání? Myslím, že by většina hráčů byla za to vděčná a bylo by to i celkem logické. ;)
  9. De Giorgi

    Cech Zelenáči

    Ahojky, rádi u nás přivítáme další členy, kteří mají rádi legraci, ale zároveň smysl pro povinnost a tou je - 1) 10 ks zboží týdně ze své doby do cechovní pokladnice 2) zúčastnit se pravidelně expedičních bojů - 1.kolo je povinnost 3) při stavbě velkolepé budovy přispívat 2 body ostatním...
Nahoru