Odměny v Cechovních bitvách

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

De Giorgi

Komentátor
Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč se v CB nedostává jako odměna i zboží z minulé doby, když je vyžadováno na vyjednávání? Myslím, že by většina hráčů byla za to vděčná a bylo by to i celkem logické. ;)
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Jak už psali jinde, bez problémů seženu zboží výměnou na trhu a to kolikrát do pěti minut :-D Ale chápu že to někdo to rád dostává jako holuby do huby, bez trochu práce a potu. Navíc v expedici mi zboží staré cpou jako odměny,takže opět roste.
 

De Giorgi

Komentátor
No, nemyslím si , že bych měla ráda zboží zadarmo jako holuby do huby, ale chtěla bych vidět ten trh, kde se dá zboží vyměnit do 5 minut. U nás na EN tedy ne ne.!
Nevím, proč jste všichni tak negativní? Kdyby mi z podpory nenapsali, abych to sem dala, tak bych sem v životě nešla.!
Citace podpory:
Váš návrh je zajímavý, předám ho svému nadřízenému k posouzení. Nicméně Vám doporučuji navštívit naše FoE fórum a tam v sekci Nápady tento návrh publikovat. Získá-li širší podporu hráčské komunity, bude větší šance, že bude akceptován i vývojáři této hry.
 

Svatej

Legenda
A proč zakládáš pro jeden nápad 2 vlákna?

Jinak já se zbožím problém nemám. Když něco dojde, vytvořim nabídku, hodím ji do cechovního vlákna a v 99% případů do půl hodiny proměněno. Asi to je o cechu v jakém jseš...
 

De Giorgi

Komentátor
Celkem již chápu, že nemáš problém se zbožím, když máš jen samé studánky a 27 vyhraných bitev.
Kdybych věděla, jak to tady smazat, tak to smažu, u nás v cechu se můj nápad líbil a na podpoře také. Nemíním tady ztrácet čas .
 

Svatej

Legenda
Pokud mě chceš soudit podle mého města, tak OK, ale kvůli tomu budeš muset na arvahall. :)
Aktuální pozice v TOP: 114

Naopak, když se kouknu na tvoje hlavní město na East Nagash, https://ctrlv.cz/shots/2020/08/03/Epzi.png
tak celkem nic moc, radnice teprv současnost, pozice v TOPce 443, o 140M bodů míň, cesty špatně ekonomicky naplánovaný.... :p

A jo, reju do tebe právě proto, že to honění trika o tom kdo má lepší město jsi začala sama. ;) Nauč se příště a) vyjadřovat víc diplomaticky nebo b) snášet kritiku. Ani jedno ti zatím nejde a věř mi, v životě budeš potřebovat oboje.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru