Výsledky vyhledávání

  1. OffTheWall

    Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Inno si zřejmě oblíbilo šití horkou jehlou nebo u nich probíhá interně nějaká soutěž, kdo zvládne pustit do hry víc chyb..? Je super, že na nás valí jednu novinku za druhou, ale bylo by fajn, kdyby se to dostávalo na ostré servery funkční (ne jako třeba pohyb drahokamy na hrací desce ve výročním...
  2. OffTheWall

    Neo Kolos

    PROTI Je to každého volba, nikdo není nucen být ve slabém málo početném cechu
  3. OffTheWall

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    V mobilní aplikaci se vyskytuje chyba, kdy nelze přesouvat kameny (samozřejmě myslím ty zakoupené za energii), takže event prakticky nelze hrát, paráda :))
  4. OffTheWall

    Zadání soutěže Najdi poklad

    10 East-Nagach
  5. OffTheWall

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Jak si máme přeložit časový údaj "o nějakou dobu"?
  6. OffTheWall

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Nějaké oficiální vyjádření? Před dvěma měsíci bylo oznámeno, že ke zrušení CvC dojde za 1-2 měsíce.
  7. OffTheWall

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Jděte do prdele, co na to jinýho napsat :))
  8. OffTheWall

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Došlo k úpravě procent bonusu enemy army při jednotlivých úrovních oslabení nebo se změna týká pouze nákladů na vyjednávání? Z textu to není jednoznačně zřejmé. Tato tabulka, předpokládám, není aktuální..? @NoVa
  9. OffTheWall

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Tleskám, Inno :)) Cap 80% - jako asi se dalo čekat, že to přijde :)) Spíš zírám na to, kolik dia stojí okamžitá dostavba provinčních budov .. To jako vážně mají hráči utrácet více dia za mnohem méně bojů a tedy odměn? Fuck logic :)) Poslední eventovky jsou až nechutně naboostěný, ale fajn, hra...
  10. OffTheWall

    nový svět

    Do top 10 se dostane klidně i cech o třech hráčích :)) Pokud máš co nabídnout a hráče, kteří do toho budovat cech půjdou s tebou, nepotřebuješ nový svět.
  11. OffTheWall

    CVC - zamrznutí hry během přepočtu

    Aktualizace proběhla dnes, takže relevantní odpovědi budou po 20. hodině. Včera se toto ještě dělo.
  12. OffTheWall

    Diskuze k verzi 1.239

    Zkrátili jsme označení úrovní pro Květinový větrný mlýn, takže je zobrazeno "úr. X" a ne "Úrověň X Zároveň došlo k přejmenování budovy na Gentiánský větrný mlýn, je někde info o této změně?
  13. OffTheWall

    Kalkulačka u VB na počítání bodů

    Co plovoucí kalkulačka (floating calculator)?
  14. OffTheWall

    Diskuze k Letní události 2022

    Borate trochu se divím, že tuto infantilní zlomyslnou hru, která tě systematicky okrádá o body, stále hraješ, ale to je off topic. Letní událost je jednoznačně má oblíbená, hlavní cena se mi líbí a dají se zde získat i zajímavé speciály (guvernérova vila, pirátské doupě, vraní hnízdo, upgrade...
  15. OffTheWall

    Náhozy na VB, zase okraden + čištění VB

    Kapesníček, Borate?
  16. OffTheWall

    Dobrodružná diskuze o Společenství

    Krčma hrdinů vypadá fajn, jinak je event jen další převlečená klikačka bez špetky inovace a nápadu, nechybí ani otravné animace jako ve fotbalových eventech .. I při dvojkliku pro urychlení mi to zabralo téměř půl hoďky, než jsem spotřebovala cca 11k aktovek, velké ceny (za dokončení hřiště)...
  17. OffTheWall

    Portréty

    PRO
  18. OffTheWall

    Exploitování chyby, nebo zamýšlená mechanika hry?

    Třeba se tu k tomu moderátor @NoVa vyjádří sám.
  19. OffTheWall

    Diskuze k aktualizaci 1.232

    Od poslední aktualizace chybí animace x2 při výběru produkce budovy, nicméně produkce se zdvojnásobuje.
  20. OffTheWall

    Návštěva města dotaz

    Já omylem odklikla to "Příště nezobrazovat", je někde v nastavení možnost to vrátit zpět? Nikde jsem to nenašla
Nahoru