Diskuze plná historie k Historické události 2024

Ušák Evžen

Odborník
farmareni Tkalcova obchodu...at zamezi farmareni diamantu a nebudou muset tyhle veci resit...boze proc jeste to neudelali,ale ferovosti a spravedlnosti a rovnovahou se nejak v posledni dobe ohaneji, to jim jde

jestli nepujde aspon jeden kousek ziskat nejak lehceji v Rivalovi,tak at jdou do zadele..ja kvuli farmarum..si pak musim koupit za prachy ceny, LOL INNO
 

Dan 77

Veterán
Podle mě jim jde hlavně o to, aby každý hráč se Svatostánkem na max pak přes ty Tkalcovy obchůdky nemohl postupně ve velkém sbírat i ty moždíře (bez toho, aby si zaplatil).


V oznámení je podle mě chyba.
Odměny v ligách se vyměňovaly jinak a v ligách jsou teď výběrové sady budov na lvlu 2 (se změněnými staty, včetně dočasných bonusů na QI, jak to asi mělo být), a ne jedna konkrétní budova bez možnost výběru. Původně tam byly taky výběrovky, ale s výběrem mezi lvlem 1 a 2.
 

Ušák Evžen

Odborník
a kdo je bude sbirat ..ty Svatostanky...farmari hlavne pokud je budou chtit, pokud lidi co zaplati,tak by je to dle me nezajimalo a nechali by to tak

porad strkaj hlavu do pisku a neudelaj tu hlavni vec,radeji porad neco meni, meni a meni

ze jsou to farmari co hlavne farmari to nereknou a neudelaji zmenu,radeji to utno vsem
 
A co všeci vidite tak OP na tych tkalcovnách ja tam furt nic zajimaveho nevidím abych měl potřebu o ně vubec projevit zajem :)
 

Gorwor

Dopisovatel
A co všeci vidite tak OP na tych tkalcovnách ja tam furt nic zajimaveho nevidím abych měl potřebu o ně vubec projevit zajem :)
+85% útok do CB, +35% obrana v útoku do CB na 9 políček ti přijde slabé? Nemluvě o tom, že to bude produkovat dílky na budovu, co bude dávat 8% do útoku v CB (a 1 jednotku) na 1 políčko donekonečna... Jako jeden je k prdu za ty prachy, co bude zlatá liga stát - ale kdyby jich šlo získat alespoň 5, asi bych se nebránil :D
 

OffTheWall

Psavec
Inno si zřejmě oblíbilo šití horkou jehlou nebo u nich probíhá interně nějaká soutěž, kdo zvládne pustit do hry víc chyb..? Je super, že na nás valí jednu novinku za druhou, ale bylo by fajn, kdyby se to dostávalo na ostré servery funkční (ne jako třeba pohyb drahokamy na hrací desce ve výročním eventu) a ve finální podobě, k čemu slouží Beta server, když se musí stats budov upravovat dodatečně po spuštění eventu? Chybné a neúplné překlady jsou už jen tečka za touto fušeřinou (a nemyslím tím jen minomet/moždíř). O desítkách chyb v QI nemluvě, snad alespoň hodiny si v Německu již seřídili Halloweenský event s podobnou herní mechanikou mě bavil, v tomto mě ruší množství barev v okně události a spoustu informací je nutno vyhledávat mimo hru (třeba jaká je produkce časově limitovaných budov na lvlu 1, tedy po 10 dnech). V množství všech nových budov a druhů bonusů se začínám pomalu ztrácet a inventář připomíná výkupnu lahví. Pozitivně hodnotím jen zvýraznění výhody/nevýhody proti nepříteli a upozornění na kritický stav životů (blikající srdíčko).
 
+85% útok do CB, +35% obrana v útoku do CB na 9 políček ti přijde slabé? Nemluvě o tom, že to bude produkovat dílky na budovu, co bude dávat 8% do útoku v CB (a 1 jednotku) na 1 políčko donekonečna... Jako jeden je k prdu za ty prachy, co bude zlatá liga stát - ale kdyby jich šlo získat alespoň 5, asi bych se nebránil :D
Neřikam slabe jen že se mi to nezda za tu namahu když za měsic to pokoří inflace viz foto s bety.
Tohle ve vylepšene verzi dava 17% na 1 ctverecek do CB
1000001363.jpg
 

Gorwor

Dopisovatel
Tak samozřejmě je tohle hezčí - otázka je, zda to projde nezměněné do ostré - a v jakém počtu.
 

Ušák Evžen

Odborník
Tak nevim,jak padaji odmeny tehle budov cechum co hraji top 3, ale jinak tyhle budovy jdou stejne ziskat jen z placene rady, nahradi Neo Botaniku,ci NEO Namesti vitezu. Na zacatku pujde vybrat kterou KI hrat...bud s odmenami Neo Kolos,Namesti vitezu a Botanika, druha verze mapa bude Kolos tyto dve budovy.
Rekl bych ze moc jich free ziskat nepujde, a ono zase pak budou dalsi urcite. :)
 

Ušák Evžen

Odborník
Tak oni zrusi Tkalcuv obchod kvuli grindu..a k cemu..uz ted jsem nedal ani flok..mama 10 Stribrnych mozdiru a 1 Zlaty..o urovni 1 a 2 ani nemlluve.
Pri tech procentech by musel mit nekdo ten Tkalcuv obchod snad 100xxx co dava aby dosahl nejake vyhody.
Za me oni uz nevi co by udelali s hrou.:)
 

qwertik

Komentátor
Teď už nestačí 4. lv expedice ke splnění těch otravných úkolů na vyjednávání? To zase změnili pravidla potichu a za běhu?
 
Nahoru