Diskuze k soutěži na globálním chatu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno

DeletedUser2059

Host
newlogo1.png


Vážení hráči, zde můžete debatovat o všem, co se týká soutěže globálního chatu.

Případné soukromé dotazy prosím směrujte těmto moderátorům:
Thomas Jir, lawnot66, trojan1673, carameels, mnemnuk, HENZIS

nebo sekci herní podpoře pro SGCH:
Dejv91

S pozdravem Váš FoE tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7766

Host
Pokud si vyberu suroviny pro cech, dostanu 200 ks od jednoho druhu nebo se to dá třeba rozdělit na 5x40 dané doby? :) Děkuji za odpověď, soutěž byla fajn zpestření a trošku nervák. :D
 

Dan 77

Veterán
Jestli jsem to pochopil správně, tak soutěžní otázky můžou být položeny kdykoli, v kterýkoli den daného týdne a v kteroukoli hodinu. Takže žádný ani přibližný termín není schválně uveden. A až soutěž daného týdne začne, bude za sebou položeno tolik otázek, kolik bude třeba, dokud jeden hráč nezíská 3 body a tím soutěž nevyhraje. Chápu to správně?
 

DeletedUser3

Host
Přesně tak. Co se týče času - snažíme se samozřejmě vybrat takový čas, kdy je chat poměrně vytížen.
 

DeletedUser2059

Host
Pokud si vyberu suroviny pro cech, dostanu 200 ks od jednoho druhu nebo se to dá třeba rozdělit na 5x40 dané doby? :) Děkuji za odpověď, soutěž byla fajn zpestření a trošku nervák. :D

Výhra se může rozdělit na vícero surovin jako v Observatoři = rovným dílem nebo můžete zvolit jenom jednu surovinu.
Tzn. prozatím nelze vybrat odměnu např. 100 surovin koloniální doby tímto stylem:
12 kávy
37 papíru
29 dehtu
12 porcelánu
10 drátu
 

DeletedUser11635

Host
Jak dlouho trva pripsani odmeny za vyhru? Moje vcerejsi zatim nedorazila a nikde to nemohu najit ;) Dik
 

DeletedUser6025

Host
Ahoj, chci se zeptat na to samé jako Uziva. Včera jsem vyhrál na Cirgard a výhra pořád nikde.
děkuji za odpověď.
 

DeletedUser2059

Host
Připsání výhry může trvat chvilku nebo i dva dny. Pokud nastane problém neotálejte a kontaktujte support.
 

DeletedUser11823

Host
Chtěl bych se zeptat na témata k hlášeným soutěžím. Většina je celkem jasná, ale netuším, co se skrývá pod "Velká/malá liga"? Bylo by možné k tomu dostat nějaké upřesnění?
 

DeletedUser12225

Host
Rame mohu ti odpovědět: Malá liga% otázky Koloniál A Níže, Velká liga naopak. Ale to už asi víš.
 

DeletedUser2059

Host
Ano je to přesně tak, jedná se o slengové označení typu nečíselných otázek, které se bezprostředně týkají doby kamenné až koloniální doby včetně. Velká liga se pak se stejnými parametry týká průmyslového věku až postmoderní doby. Nejvyšší liga je pak označení pro všechno co příjde po postmoderní době. Jedna z mála věcí, které mohu prozradit je seznam otázkových zaměření, ostatně by se to mělo zveřejnit, ovšem dosud k tomu nebyl důvod.

VELKOLEPÉ BUDOVY
MALÁ LIGA
VELKÁ LIGA
NEJVYŠŠÍ LIGA
ČÍSLA, DATUMY, ČAS
VÝROBKY DÍLEN, SKLADŮ
BODY BUDOV
CECHOVNÍ VÁLKY
BOJE, MAPA SVĚTA, JEDNOTKY
V CECHU
TY EVENTOVÉ
OSTATNÍ A VŠEOBECNÉ
SPECIÁLNÍ OTÁZKY
 

DeletedUser11823

Host
Jo vím... Děkuji fido...
A děkuji i Thomasovi (původně jsem tvůj příspěvek přehlédl, proto Edituji)...

Budou se témata odteď zveřejňovat ke všem hlášeným soutěžím, nebo jen při vrcholu dynastie?
 

DeletedUser12151

Host
to nema cenu hrat,jsem mel spravne odpoved a bod jsem stejne nedostal :( a chat se neobnovuje nestiha to
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

bod dostává pouze hráč, který odpoví na otázku jako 1. a správně.
 

DeletedUser12151

Host
ja vim :) jsem myslel, ze prvni 3 dostavaji .-) bylo to moc rychlé a zmatené, tedy aspon pro mě, všem přeji příjemnou hru a hodně štěstí v soutěži.
 

DeletedUser12151

Host
chat se nacital pozde, najednou tam skoci 5-10 radek, jedna otazka se mi zobrazila uz zodpodpovezena ostatnimi hraci :) proste pro me to bylo o nicem..to bylo jako hodit smecce psu kost a poperte se o ni, na to vsichni asi nebudou :) ja bych uvital nejakou komornejsi soutez na kterou mam cas..takze ukoly a eventy ve hre postaci :)) treba hledani pokladu palec nahoru..
 

DeletedUser9061

Host
Tak to není naše chyba, že se pomalu načítá chat. Spíše chyba připojení, nebo zařízení.
 

DeletedUser

Host
Tak vam nevim, ale kdyz koukam na ty vyherce, tak tam jsou porad ti sami dokola ... Nemeli byste trochu zmenit pravidla? Myslim, ze tydeni blokace je malo, melo by to byt aspon mesic. At si uzijou i ostatni hraci :)
 

DeletedUser2059

Host
Zdravím spy, potěším tě, o víkendu byla změněna pravidel, nicméně je třeba jim dát čas naž se začnou projevovat v praxi, poté příjde průzkum týmu a následné větší nebo menší omezení.
 
Nahoru