Zpětná vazba k verzi 1.280

Dan 77

Veterán
V aktualizaci mi chybí opravy celé řady chyb QI a důležitá navrhovaná vylepšení QI. A taky něco málo oprav polynéské osady.
V oznámení se uvádí převážně nějaké detaily zobrazení v QI (které asi nikdo nenahlašoval).

Na druhou stranu nějaká užitečná drobná vylepšení v tom oznámení zazněla, aspoň že tak, je to dobře. :) A opravily se nedávno vzniklé chyby.
Tohle mě zaujalo - myslí se tím polní tábory? :D :D
  • FOE-80005: V Cechovních bitvách bylo možné po rozpuštění cechu získat exkluzivní budovu ve výchozí provincii. Nyní budou tyto budovy automaticky zničeny.
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ano tím se myslí polní tábory na základně cechu. I když je to relativně vzácné, bylo vskutku zajímavé sledovat cech co má najednou +200% bodů vítězství ze všech území, a to nechceme. :D
 

Dan 77

Veterán
Jj to jsem myslel. :) A ještě zajímavější je to asi ve spojení s tím, že během mistrovství CB lze měnit ligu a že se do mistrovství naplno počítají veškeré výhry i z nižších lig. Během mistrovství tak dochází ke komickým situacím, kdy cech nově založený nebo jiný cech s výhrami z nižších lig přeskočil na počet výher nebo i bodů vítězství řadu cechů, které se mezitím v diamantové lize setrvale jistě více nadřely. V diamantové lize samozřejmě neuspěly a po jednom kole zase spadly hluboko dolů, navíc nemůžou získat dílky na ty velké věže, ale i tak... Teoreticky je možné, aby takový nově založený cech vyhrál celé mistrovství, pokud správně načasuje vstup do CB (měděná liga, start od 0 LB), udělá 5 ze 6 výher a ta 1 prohra v diamanzové lize tomu cechu nevyjde na poslední kolo mistrovství, ale na předposlední kolo v mistrovství, aby stačil přidat ještě jednu výhru v platinové lize a vyhoupnout se zpět na 1000 LB... Pokud jsem něco neopomněl, tak je tímto způsobem možné, aby nějaký cech z měděné ligy postupně přeskočil na počet výher veškeré cechy (i ty s 1000 LB) a umístil se na vrcholu právě s koncem mistrovství, ačkoli nedokáže diamantové cechy v přímé konfrontaci v žádném vesmíru porazit. :D Zatím to nastávalo jen v průběhu mistrovství, dokonce jeden takový cech se umístil např. na 4. pozici v žebříčku s koncem mistrovství (měli "jen" asi 4 výhry, naštěstí byly ještě 3 cechy s 5-6 výhrami, ale to je o rozložení sil mezi cechy a taky o náhodě, jaké cechy hra proti sobě staví), ale stačila by trocha plánování a štěstí a slaboučký cech může "vyhrát" celé mistrovství. Celé mistrovství CB je kvůli takovým věcem akorát k smíchu. :)
 

Dan 77

Veterán
To už ale od verze 275 neplatí a do mistrovství se počítají jen výhry v diamantové lize.
Aha, to jsem nevěděl, díky. :) A v jakém smyslu se nepočítají ostatní výhry? Jakože se sice zapíšou do tabulky, ale nemají vliv na posun v žebříčku nahoru?
EDIT: Aha, tak ony se ty výhry přestaly zapisovat :D
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, už asi týden se mi hra na PC seká. Zkoušel jsem Firefox i Chrome, v obou to stejné. Animace mám vypnuté, PC velmi výkonné. Vypadá to na nějaký memory leak. Pozoruje toto chování ještě někdo?
 
Nahoru